Wpis z mikrobloga

#modelarstwo i mini #4x4
Skończyłem Mitsubishi Delica I w skali 1/24.
Wyszło całkiem, nie zauważyłem tylko że został ślad z taśmy przy robieniu zdjęć ale cóż. Ogólnego odbioru jako-tako-siako-watości chyba nie zaburza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zwaloryzowane delikatnie, zostawiłem bez lakieru na końcu bo bałem się że pogubią się delikatne przetarcia.

I jak zwykle Pytanko na koniec.
T.....o - #modelarstwo i mini #4x4
Skończyłem Mitsubishi Delica I w skali 1/24. 
Wy...

źródło: comment_1665134881OVRI3258vTH4Y1stXFLPZi.jpg

Pobierz

Co lepić ?

  • Land Cruiser Prado Van100 VX 30.5% (29)
  • Suzuki Jimny 40.0% (38)
  • Jeep Wrangler Rubicon 29.5% (28)

Oddanych głosów: 95

  • 14
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: ale to jest sztosik. gdyby mi się tak ręce nie telepały i miałbym więcej cierpliwości to przez te twoje wrzutki już bym zaczął coś swojego składać. kozacko to wygląda
  • Odpowiedz
@ImeNs: kup sobie na PlazaJapan.com są modele np. Jimnego za 70 zł względem 200zł w PL.
Są takie bazowe gdzie wymagane są tylko cążki z serii "fujimi Next" zrobiłem taką toyotę FJ, gdyby nie malowanie to samo składanie 3h ( ͡º ͜ʖ͡º)
Obaczaj właśnie takiego Jimniaka teraz będę męczyć tylko w kolorze jakimś z ulicy bardziej i malowanym wnętrzem. :
T.....o - @ImeNs: kup sobie na PlazaJapan.com są modele np. Jimnego za 70 zł względem...
  • Odpowiedz
@Mariusz_G: muszę kupić większą, chociaż coraz mniej już jest czegoś 4x4 do sklejenia. Poluje jeszcze na jeepa CJ, toyotę Rav-4 1gen, nowe jimny i w sumie tyle bo więcej nie wydano, wtedy w końcu kupię drukarkę i zacznę #!$%@?ć jakieś niszowe paści typu subaru forester czy feroza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: byłem kiedyś na stacji diagnostycznej której właściciel był fanatykiem takich modeli
Miał chyba 3 ogromne gablotki ze wszystkimi modelami samochodów z czasów PRL jeśli kiedyś jakaś gazetka z kiosku sprzedawała gotowe modele lub takie to składania, to znajdował się on w jakiejś gablotce.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: ano miło na takim czymś wzrok zawiesić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja sklejam tylko auta 4x4, niektóre wzoruje na autach znajomych inne na swoich bo sam śmigam takim 1:1 już naście lat.
A że terenówki często stoją rozdupcone i rozmontowane i się je naprawia a jeździć nie można to żeby nie osiwieć sobie sklejam relaksacyjnie.
  • Odpowiedz