Wpis z mikrobloga

Planuje zabrać #rozowypasek do Warszawy na Sylwka. Dokładnie od 31 do 2 stycznia chce wynająć jakiś hotel. Jestem z woj świętokrzyskiego. Co byście mi doradzili odwiedzić w tym czasie, są jakieś fajne atrakcje w wawie? Najlepiej jakby ktoś z tych regionów mógłby mi doradzić coś fajnego.
#zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Espance: Saska Kępa sama jest fajnym miejscem, masa lokali na obiad, kawę. Park Skaryszewski do podreptania. Plaża pod mostem Poniatowskiego. Tramwajem momentalnie dojedziesz dokąd chcesz. Kilka przystanków i jesteś na takcie królewskim (Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście) I dalej starówka. Także niezły spacer. Na koniec możesz dotrzeć do parku fontann pod skarpą starówki.

Saska Kępa ma swój klimat, to jakby miasto w mieście, zupełnie inna atmosfera i ludzie.
  • Odpowiedz
@kosmita: A ogolnie w Warszawie na sylwestra gdzie sa pokazy fajerwerkow itd? I drugie pytanie czy czegos fajnego mozna sie spodziewac na narodowym w sylwka?
  • Odpowiedz
@Espance: ostatnio nie ma "centralnych" pokazów. Wali równo cała Wawa, ale trzeba miejsca w wysokim budynku z dobrym widokiem żeby poczuć. Sporo osób spotyka się pod Kolumną Zygmunta na Starym Mieście.
  • Odpowiedz