Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, to będzie ostatni wpis na tagu #codziennynosacz ode mnie.

Oddaję w wasze ręce ostateczną paczkę małp.. nie tylko naszych nosaczy, ale też ukraińskie uakari czy niemieckie pawiany. Zawarte też 200+ nosaczy które miały jeszcze być wstawione w tym roku.
https://www.mediafire.com/file/du15fubqutbmb6j/Małpy+które+były+na+tagu.zip/file

Ta trzecia paczka to zbiór memów wstawionych w 1 i 2 edycji codziennego nosacza, udało mi się prawie wszystkie ściągnąć z wypoka, i skompilować w archiwum ważącym prawie 700 mb, łącznie prawie 2000 plików. Jeśli czegoś brakuje, to sprawdźcie w pozostałych dwóch paczkach (linki w opisie tagu)


Przy okazji dodam też że kolega @boguslaw-de-cubalibre zgłosił się na ochotnika by kontynuować tag w moim imieniu na Hejto. Ustawiłem go jako współautora tagu tutaj, na wykopie, gdyby chciał tu wrzucać też.


Ogłaszam też czystkę starych wpisów na tagu. Ściągnijcie sobie te trzy linki które są w opisie tagu jak potrzebujecie te obrazki.

#codziennynosacz #hejto #ogloszenie #humorobrazkowy #janusz #janusznosacz #nosacz #nosaczsundajski #niemiec #ukrainiec #polak #malpapolak
Michal9788 - Moi drodzy, to będzie ostatni wpis na tagu #codziennynosacz ode mnie. 
...

źródło: comment_1665083087Sem24i3UPxOTfKphni1wTu.jpg

Pobierz
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Pewnie komuś przeszkadzało że zwykły mirek założył sobie tag, który (przeważnie) rozśmieszał swoich obserwujących, a jemu nic nie wychodzi, no to zgłasza dla własnej satysfakcji.


@Michal9788: mam wrażenie, ze moderacja celowo sabotuje ostatnio tą stronę xD bo zgłaszający ludzie to jedno ale moderacja która przysrywa się o wszystko to drugie... Z tego samego powodu odszedł np. @Aryo czy ostatnio zbanowano @MlodyWilk i tak se moderacja sra na użytkowników którzy tworzą tu