Wpis z mikrobloga

@niko444: I co to zmienia, że Sony sprzedaje bez marży? Może to robić i tak działa rynek konsol, nie na sprzedaży sprzętu tylko gier.
Tylko jakie to ma odniesienie? Gdyby cene bazową podnieśli nawet o 20% to dalej masz sprzęt w cenie którego nie dostaniesz PC choćby zbliżonego parametrami.
@niko444: Błędny strzał bo praktycznie w całości używam PC a PS4 Pro kupiłem tylko dzięki Microsoftowi który tak wysrał się na swoich klientów, że prawie za bezcen sprzedałem Xboxa One bo gry multiplatformowe działały jak gówno a ekskluzywne tytuły Microsoftu były tak gówniane, że nie warte nawet kupna na promocji.
I jako gracz PC mogi ci z pełną świadomością odpowiedzieć, że jest niewiele gier które są tylko na PC i są
@mati1990: Jestem PCciarzem, ale z tym 4090 to już jest jakaś komedia... Wielki klocek, gorący, wpieprzający prąd i jeszcze zapewne głośny. Co w kolejnej generacji? Jednostka zewnętrzna jak w klimatyzacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś poszło nie tak w rozwoju technologii dla gier w komputerach osobistych (chciwość, a jakże), a Nvidia i Intel to najlepsze tego przykłady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mati1990: 4090 to abstrakcja ale taka 3080 z dla 2.0 , rtx za kartę płaci się raz a gry za darmo z torrentow :D
A na PlayStation trzeba kombinować z tureckim kontem dla ps deluxe lub kupować grę przechodzić i sprzedawać. Strasznie dużo pierdzielenia ale co zrobić jak exclusivy takie dobre ¯\_(ツ)_/¯
@Dzif: co xd. To po prostu karta nie dla ciebie. Chcesz miniaturyzacji to masz rtxy w laptopach o 80% (czy ile tam) wydajnosci pelnowymiarowych kart. Rtxy 2- i 3- tez sa normalnych rozmiarow.
Takim spezętem można zabić


@suwalskimroz: fakt. Sam prawie umarłem ze śmiechu jak zobaczylem cenę. Mam nadzieję, że NVidia się grubo przejedzie za te wszystkie machloje i fakt, że próbują je przykryć kosmiczną ceną nowej generacji. Ja tylko proszę o to, żeby AMD dowaliło do pieca.
Przecież sony się przyznalo że sprzedaje bez marzy


@niko444: "Przyznało się" do czegoś, o czym wiedział każdy zainteresowany od lat. To nigdy nie była żadna tajemnica. Powiem nawet więcej - nie tylko Sony tak robi. Praktycznie każda firma sprzedaje swoje konsole z minimalną marżą i zarabia głównie na grach czy dodatkowych usługach. Microsoft i Nintendo robią dokładnie to samo.
@shox:

Porównywanie samej karty za prawie 10 tysięcy vs. konsoli za 3 tysiące. xDDD Wy kl0ckarze to macie strasznie odklejone płaty mózgowe


Tak samo porównywanie konsoli na której można tylko grać do komputera na którym można robić 1000 różnych rzeczy. To tak jak porównywać niskie 3310 z samsungiem s 22ultra. Kupować tel za 6k jak z Nokii też zadzwonisz i wyszles smsa. Ehh ci k0nsolowcy
@Dzif: co xd. To po prostu karta nie dla ciebie. Chcesz miniaturyzacji to masz rtxy w laptopach o 80% (czy ile tam) wydajnosci pelnowymiarowych kart. Rtxy 2- i 3- tez sa normalnych rozmiarow.


@ReceNaGloweKasztanie: Karty zajmujące 4 sloty PCI, zużywające 495W TDP i ledwo mieszczące się w obudowie ATX (i to w jakiej porąbanej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to nie jest norma.
No bo do