Wpis z mikrobloga

@userrrr: To nie chodzi o szczelność statków. Węgiel jest marnej jakości i upychając go do statku w dużych ilościach ta cała masa napiera na dolne warstwy i się robi miał. Jedynie coś z górnej warstwy gdzie nie ma takiego ucisku można coś odzyskać.
@Kwinto22: A mnie ciekawią tak sfrustrowani ludzie jak ty
( ͡ ͜ʖ ͡) musisz mieć bardzo skrzywdzone dzieciństwo, lub obecne życie, może starszy się maltretował stąd taki agresywny jesteś dla innych. Stary teraz nieudolny a biedny kwinto22 skrzywiona psychika i wyżywa się w internecie na randomów wyzywając ich od upośledzonych
( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kwinto22: To Twoja subiektywa opinia, którą mam w dupie i która nic nie znaczy. Nie nazywaj mnie wykopkiem, albo wymyśl coś innego, bo wyzywając mnie od wykopków obrażasz samehgo siebie, ponieważ masz tu konto geniuszu i każdy posiadając kontona wykop.pl jest "wykopkiem"
@userrrr: Na YouTube wbij loading coal ships. Węgiel najbardziej kruszy się przy przeładunku. Ale to też zależy od gatunku węgla. Nie mam pojęcia jakie piece są teraz w Polsce, w PRLu piec przyjął każdy gatunek, duże bryły i miał.
@Szkodnik1: No ekologiczne piece C.O przyjmują tylko ekogroszek (drobny węgiel kamienny), bo większy nie przejdzie przez tzw ślimak, a miał nie będzie się palić, bo w tym piecu inaczej się spala węgiel, ale jeszcze niektórzy palą w tych zwykłych kotłach tzw kopciuchach, bo do 2027 r ma być calkowity zakaz palenia w tzw kopciuchach
¯\_(ツ)_/¯