Wpis z mikrobloga

@sekinoau: Etap 1 zakończony

Elementy dobrze spasowane - wyjątkiem są zagłówki fotela, który chyba z założenia miały się ruszać, tak jak to jest w normalnym samochodzie.

Minusy:
-spośród 80 stron instrukcji, 3 elementy były niejasno pokazane
-po pierwszym etapie zostało mi około 15 części, pewnie będą potrzebne potem, bo już dużo razy składałem tego typu klocki i zawsze były jakieś zapasowe, ale nigdy tak dużo, a o błędzie z mojej strony
BlackBlack - @sekinoau: Etap 1 zakończony

Elementy dobrze spasowane - wyjątkiem są...

źródło: comment_1665001873t5CjqsKsXroQG6RVqjqZEG.jpg

Pobierz
@sekinoau: Etap 2 zakończony.

Wnioski:
-trzeba być cały czas czujnym, bo instrukcja ponownie w dwóch miejscach była niejasna

-znowu zostało mi z kilkanaście zapasowych(?) części

-samochód już na tym etapie jest bardzo stabilny, co jest zasługą dobrze spasowanych elementów

-mechanizm skręcania idealnie działa, tzn. ruszasz kierownicą, a "koła" (których jeszcze nie ma) będą poprawnie skręcać

Polożylem obok 1,5 litrową butelkę, by oddać jego wielkość ( ͡° ͜ʖ ͡°
BlackBlack - @sekinoau: Etap 2 zakończony.

Wnioski:
-trzeba być cały czas czujnym...

źródło: comment_1665198585XI0x50dW1jlL0E1gjtZIC2.jpg

Pobierz
@sekinoau: Etap 3 zakończony!

Przyznam szczerze, że ostatnie kroki budowy bardzo pozytywnie wpłynęły na wizualny aspekt samochodu ( ʖ̯)

Ogólna ocena: 9/10

Przy okazji wyjaśniły się nadmierne ilości pseudo zapasowych klocków. Ten samochód miał także możliwość zdalnego sterowania, którym można sterować z poziomu aplikacji na telefon. W tym celu należało kupić droższy wariant tego modelu ze specjalnym "nadajnikiem", a pozostałe klocki służyły, by go elegancko
BlackBlack - @sekinoau: Etap 3 zakończony!

Przyznam szczerze, że ostatnie kroki bu...

źródło: comment_1665289227jqEtkfQjlGEU39erSPJYQR.jpg

Pobierz