Wpis z mikrobloga

Coraz częściej widzę, głównie od przedstawicieli #neuropa, narrację, że przecież to wszystko były teorie spiskowe, że nic takiego nie było, żadnej segregacji itd. I mam takie WTF? I zastanawiam się w jakim celu jest taka narracja prowadzona? Czy aby przykryć to, że ich idole polityczni głosowali ramię w ramię z Pisem w sprawie bezprawnych lockdownów? Czy szykują się kolejne obostrzenia i oni po prostu chcą już zacząć nagonkę na jedną grupę?

Jednakże, to jest zwykła propaganda, segregacja była, tyle, że w Polsce nie tak odczuwalne, jak zagranicą (nad czym opozycja z Lewicą i Zgorzelskim na czele bardzo ubolewała). W Niemczech przecież w listopadzie rok temu nie mogłeś iść do pracy jeśli byłeś niezaszczepiony przeciw covid i nie przedstawiłeś testu z negatywnym wynikiem testu na covid, podczas gdy zaszczepieni nie musieli się testować, mimo, że obydwie grupy zarażają TAK SAMO. W Styczniu nie mogłeś iść na siłownię jeśli nie miałeś 3 (!!!) dawek szczepionki i nieważne, że 2 dawki przyjąłeś tydzień temu, nie możesz i #!$%@?. Tak samo było z wejściem do galerii, czy gdziekolwiek, słynne 2G i 3G. Albo to co się działo w Australii, Kanadzie, czy Chinach podczas IO, gdzie hokeiści musieli grać w maseczkach?

Wróćmy jednak do polskiego podwórka, bo przecież też nie było kolorowo, przypomnijmy sobie lockdowny i prześladowanie restauratorów przez milicję i sanepid, albo zamknięte salony fryzjerskie, gdzie potem wychodził taki minister w świeżej i ładnej fryzurce i oczywiście powiedział, że on sam się obciął XD Albo zamknięte cmentarze i odwołane Wszystkich Świętych? To wszystko się działo, a że obecnie tego nie ma to nie znaczy, że powinniśmy o tym zapomnieć, a taka jest właśnie prowadzona narracja. Poza tym, nie wiadomo, czy te cyrki jeszcze nie wrócą, bo w Niemczech chyba znowu ta covidowa sraczka powraca. Zresztą, na lotniskach nadal jest prowadzony ten cyrk covidowy.

Były akcje protestujące i takie akcje, jak OtwieraMY i co? I teraz się robi z nich ruskie onuce i agenturę kremla? Dlaczego? Bo dodali tweety z hasztagiem #stopukrainizacjipolski XD Ja jestem daleki od takich stwierdzeń, ale nie da się #!$%@? zaprzeczyć, że Ukraińcy od czasu wojny zyskali wiele przywilejów w Polsce i nie dziwię się, że niektórych to po prostu wkurza. Oczywiście, że w naszym interesie jest wygrana Ukrainy i powinniśmy pomagać, ale wszystko ma swoje granice i pomoc powinna być prowadzona w miarę naszych możliwości. Rzeczywistość wygląda tak, że jak sprzeciwisz się obecnej narracji, to od razu przez pewną grupę (notabene ci sami co chcieli jeszcze większego lockdownu) jesteś nazwany onucą i nawet jeśli powiesz, że jakiś Ukrainiec zachował się źle, to już masz łatkę kremlowskiego agenta.

Ale co do rosyjskiej agentury i tego kto nią tak naprawdę jest, to moim zdaniem, w kontekście obecnego kryzysu energetycznego, to taką rosyjską agenturą są wszyscy zieloni, którzy lobbowali zamykanie kopalń i uzależnianie się od rosyjskiego gazu i innych surowców. Wojna tak naprawdę zaczęła się w 2014 i przez te 8 lat nikomu nie przeszkadzało czerpać z rosyjskich surowców, to dopiero teraz jest bee. Przez 8 lat nie zrobiono nic w kierunku innych źródeł energii, która uniezależnia nas od Rosji, lecz konsekwentnie działało się na szkodę kopalń, a co za tym idzie własnych surowców. Bo to, że w Polsce brakuje węgla po prostu pokazuje jak nasze państwo upadło i jakich sprzedawczyków mamy u władzy. I mam w dupie to, czy zrobiła to Moskwa czy inna agentura, ale to po prostu kpina, by Polska, która leży na węglu, musiała ściągać ten surowiec z drugiego końca świata. Nie mam wątpliwości, że ten kryzys jest wywołany celowo, jak celowo również zostały wprowadzane lockdowny, które wpłynęły najbardziej na rekordową inflację.

Nie stoję po żadnej stronie politycznej, ale nie da się ukryć tej wielkiej hipokryzji i zakłamania zwłaszcza po tej lewej stronie, która zakrywa się tolerancją i wolnością wyboru, jednak nie w przypadku przyjęcia DOBROWOLNEJ SZCZEPIONKI. Ach, znowu się rozpisałem o tej #!$%@? polityce, a mój wywód i tak nic nie zmieni, nadal te same k*rwy będą u władzy i będą nas dymać aż miło, a my tylko będziemy się patrzeć.

#koronawirus #wojna #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka
wilhelm99 - Coraz częściej widzę, głównie od przedstawicieli #neuropa, narrację, że p...

źródło: comment_1664987741yCysDVV5KyN84BmXzYttvA.jpg

Pobierz
  • 9
@wilhelm99: Nie wszystkich faktycznie oskarża się o agenturę. Wielu nazywanych po prosu onucami jest pożytecznymi idiotami, którzy omamieni ruską propagandą sami ją propagują za frajer.

U takich nie znajdziesz powiązań z Kremlem, bo ich po prostu nie ma. A to jeszcze gorsze, bo sprzedać matkę z chciwości to jedno, a oddać matkę za friko z głupoty to drugie.

Co to w ogóle za narracja, że chlip chlip wszystkich nazywają agenturą?