Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie pomysły?

TLDR: 24lata Objawy: refluks (np jak wypije 1-2l coli to mnie pali przelyk przez tydzien i odbijanie sie po jedzeniu, itp), obrzek nosa, plus w okolicach nosa mam czesto zaczerwieniona skore, na co stosuje jakis krem na zapalenia zeby bylo git. Chyba wracam do laryngologa, tym razem jakiegos lepszego poszukam.

Od liceum chodze co 1-2 lata do laryngologa, za kazdym razem stwierdzenie obrzęku w nosie. Ale nikt nie ma pomyslu czym to leczyć. Miałem juz TK zatok i wszystko w normie, poza sporymi zatokami na czole i czyms tam przerosnietym w nosie. No i lekko skrzywiona przegroda ale to przecież nie powoduje obrzęku. Testy na alergie (te zwykle co mialem w szpitalu czy skierowanie od laryngologow) ni nie wykazywały. No i dzisiaj Gastroskopia i wszystko w normie. Ale mam i tak refluks.

#zdrowie #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633d982f4d10066087da33e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
OP: @validshort: @ebpttk: nie mam refleksu. Napisalem ze mam ale w sumie to mam zgage.

@revstappen: No juz zmieniłem ale w zasadzie jest jeszcze uczucie pelnosci. Ale no zoladek i przewód sa normalne. A mam np tak ze jakbym jadl zupe na smietanie czy cos to bym bym sie zapchał i czul niedobrze xD ogolnie zup nie jem bo mam wrazenie ze lykam powietrze przy jedzeniu.
---

Ten
NagiKalafior: Mam tak samo, refluks i dodatkowo objawy jakbym na coś chorowała, a wyniki są w porządku. Tarczyca też zdrowa, na dodatek serce mi zawsze wali na wieczór i w nocy. Mam chyba przepuklinę przełykową. Ekg też w porządku, biorę leki od początku września i regularne wizyty, ponieważ myślałam że już zejdę na zawał. Teraz się powoli uspokaja, ale z jelitami też w porządku, a mam objawy i ciągle mi się