Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy drodzy mam pytanie i to dość zastanawiające mnie. Dokładniej chodzi mi o sny, o sny w których jest znak np. śnią się zepsute zęby-wtedy zawsze jakiś czas potem mam straty materialne lub finansowe, (przykładowo zdycha laptop), sen w którym śni się moja zmarła babka i jakiś czas potem jest pasmo porażek (np konflikt w pracy), jeszcze jest takie coś że śni się mojej mamie jej mama (moja druga babcia śp) i wtedy zawsze coś u mnie dzieje się źle, i mama dzwoni do mnie że miała takowy sen. Rozum mi podpowiada że to zbieg okoliczności, jednak #!$%@? zawsze jakoś to że sobą współgra. Czy ma ktoś podobnie i umie wytłumaczyć jak to #!$%@? działa, czy jest coś ponad tym czy to zwykłe bajdurzenie?
#sny #sen #pytanie #nauka
sandal - Mircy drodzy mam pytanie i to dość zastanawiające mnie. Dokładniej chodzi mi...

źródło: comment_1664910663RV3BFBJfSBBFyV21wTYMhC.jpg

Pobierz
  • 35
Mnie się śniło że widzę w powietrzu lecące na siebie o zmroku z dwóch stron międzykontynentalne rakiety balistyczne z głowicami jądrowymi. Kilkadziesiąt takich ciągnących za sobą długą białą smugę w akompaniamencie mniejszych rakiet i ostrzału przeciwlotniczego. Nie wiem jak zinterpretować ten sen( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cumpelnastodwa: mam tak od urodzenia i jakoś nie #!$%@?łem jeszcze, jeśli zadaję pytanie to znaczy że na tej ziemi stąpam. Gdybym był pewien swego zdania to bym nie pytał, lub byłbym w wariatkowie.
@sandal nie ma co wierzyć w jakieś dziwne teorie, że jak coś się śni to coś oznacza. Sen to jest jedyny stan, w którym nie kontrolujemy naszej świadomości, więc wyświetla Ci bez naszej kontroli. I jest to na podstawie, tego co aktualnie przez ostatnie czas przeżywamy, a nie to co mamy przeżyć. Czyli odnosi się do przeszłości a nie przyszłości.
@sandal no wiem. Co do zębów gnijących to mnie się to kojarzy z nieodwracalną utratą czegoś dla ciebie ważnego w nagły sposób. Miałem podobny sen i zazwyczaj zęby w śnie wypadają w nagły sposób
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blazko: no ja sobie też tak to tłumaczę, tylko ciekawi mnie jak to jest że pewne sny "kluczowe" za każdym razem (w moim mniemaniu) realizują się.
@sandal Tak z ciekawości to spróbuj prowadzić dziennik snów, bo może nie jest tak, że zawsze to się sprawdza, ale tylko czasami. :P Aczkolwiek z tym zawsze też może być coś na rzeczy, bo sam miałem (mam?) taki jeden motyw, ale on - na szczęście, bo nie zapowiada nic dobrego - nie pojawił się już od kilku lat.