Wpis z mikrobloga

ta baza jest bardzo dobrze zabezpieczona m.in zestawy patriotów i radary które przyleciały z US Army

Jasionka pod Rzeszowem jest teraz chyba najlepiej strzeżonym lotniskiem na świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Stalionnn: @Lucider5: Ja rozumiem propagowanie tak pokrzepiającego punktu widzenia na sprawę, ale jednak, niestety, Polska w dobie obecnego konfliktu na Ukrainie nie należy do najbardziej beztroskich miejsc do życia.
@orle patrząc na to ile tam zjechało patriotów razem z Amerykanami którzy tam teraz siedzą to Jasionka pod Rzeszowem jest teraz chyba najlepiej strzeżonym lotniskiem na świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lucider5: patriot może jakiegoś iskandera zestrzelić ale do sarmata nawet nie ma podejścia
patriot może jakiegoś iskandera zestrzelić ale do sarmata nawet nie ma podejścia


@habib:
Nie pisz takich rzeczy.
Ludzie chcą żyć w poczuciu bezpieczeństwa.
@adrian1207: W sumie niewiem czy nawet ze swoim arsenałem rosja byla by wstanie wygrac taka wojne atomowa przypomiam ze rosja ma dwa miasta po zbombardowaniu ktorych "pada" a europa i usa kilka wiem ze jest jeszcze martwa reka ale co to ma za sens