Wpis z mikrobloga

Praca w korporacji czasem przypomina walkę z ostatnim bossem debilizmu:

1. daj pracownikom badziewne narzędzia które ciągle się psują i bezsensowne procedury
2. produktywność spada
3. kurdebelans.gif co tu robić
4. uznaj że to pewnie przez to że nie rozumieją procedur
5. do listy 999 procedur dodaj jeszcze jedną bo z nimi jak z komuną - tym razem się uda!
6. brak profitu, wróć do pierwszego punktu

#korposwiat #pracbaza #takaprawda
L3gion - Praca w korporacji czasem przypomina walkę z ostatnim bossem debilizmu:

1...

źródło: comment_1664893236HUixOaXNiT7ANjif1qZQId.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@L3gion: Widzę, ze reprezentujesz ten debilizm.
Ustawiłem wszytko pod siebie i wprowadziłem w system podwładnych. Wydajność wzrosła :) dzięki temu wynagrodzenia tez w górę. Z trzech ekip wszyscy chcieli ze mną pracować. Góra zaczęła się obawiać, ze zajmę ich miejsce. Kij ma dwie strony. Pozostałe ekipy zaczęły stosować moje metody. Minęło półtora roku a dalej nie ogarniają. Odszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakość i wydajność spadła. Prezes
  • Odpowiedz
Widzę, ze reprezentujesz ten debilizm.

Ustawiłem wszytko pod siebie i wprowadziłem w system podwładnych.


@Wolf1986: Na zmianie często gęsto nie mam chwili aby zjeść kanapkę a jeszcze mnie nie #!$%@?ło aby prywatny czas poświęcać na ustawianie pod siebie czegoś co ogarnąć ma góra xD Już i tak pomijam co mogę.
A są procedury których nie ruszysz choćby skały srały.
  • Odpowiedz
@L3gion: bardzo często przejmuje się aktywności z dobrodziejstwem inwentarza, a później nie ma nawet czasu myśleć nad zmianami tylko trzeba się po prostu uwijać jak w ukropie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@L3gion: Serio. Jak wprowadzili nam nowe zasady i nagle się #!$%@?. To niezapowiedzianie pojawił się człowiek z zarządu. Zobaczył jak to wyglada i dał mi wolna reke na działanie. Po tygodniu wprowadził niby swoje-moje zmiany.
  • Odpowiedz