Wpis z mikrobloga

**Ale gniję z tych wszystkich motop*zdeczek. Chyba jedna z najbardziej nielubianych przeze mnie grup. Widziałem kiedyś jak zrobili demota w postaci "Mogę się przejechać? - A mogę przelecieć twoją dziewczynę?" XD Czasem każdemu zdarza się dodać gaz do dechy, ale jak czyimś hobby jest notoryczne stwarzanie zagrożenia życia dla innych na drodze, to ogromny qtas mu w 4 litery.

Drogi to nie są tory wyścigowe, drogie seby, a na chodniku chodzą inni ludzie niż napalone 17 letnie julki na widok waszego stuningowanego grata, którego sprowadziliście z Niemiec xD
Szanuję wszystkich, którzy mają swoje pasje i hobby, także pasję do samochodów, do czasu aż stanowi to niebezpieczeństwo dla innych lub jest zwykłym pozerstwem.**

Zawsze jak sobie pomyślę o tych wszystkich pajacach spod znaku "ZAP IER DALAĆ" to autentycznie mniej mnie boli ten nowy taryfikator. Z ogromną przyjemnością dowiaduje się, że jakiś motodzban stracił prawo jazdy za punkty lub dowalili mu taką karę w sądzie, że będzie musiał sprzedać swoją "bemkę" i płacze jak dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W skrajnych przypadkach nie kończy się to żadnym mandatem, a pójściem do piachu. Niestety często w podróż za światy zabierane są postronne osoby, bo Gracjanek musiał się popisać na fejsbunia, jaki to on jest drajwer.

Jeszcze jest inna upośledzona grupa spod znaku "LwG", która na szczęście w większości przypadków dokonuje spustoszenia samego siebie, ponieważ motor nie ma żadnych szans w starciu z samochodem. Ale i w przypadku zderzenia czołowego kierowca osobówki może doznać poważnych obrażeń wymagających rehabilitacji, czasem też stracić życie, a na pewno będzie mieć rozwalone auto wymagające naprawy.

#drogi #autostradypolska #samochody #ruchdrogowy #przepisydrogowe #bekazpodludzi #takaprawda #niebieskiepaski #gownowpis #zalesie #polakicebulaki
S.....y - **Ale gniję z tych wszystkich motop*zdeczek. Chyba jedna z najbardziej niel...

źródło: comment_1664883755d4ELBqTAj6wjasPqkoybtH.jpg

Pobierz
  • 31
@mrmydlo: Widzisz, bo osobom z niskim ilorazem inteligencji odpowiadają takie pierwotne instynkty jak gnębienie słabszych, wydawanie głośnych dźwięków etc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego Seba chce zaimponować Julce bijąc jakiegoś nerda (do czasu aż ktoś normalny nie podejdzie i mu nie wypłaci strzała, bo zazywczaj ten Seba się nie umie bić), a taki Grzesiek BMW Nitro będzie chciał zawyć, żeby zwrócić uwagę samic

@AnkieterPrzegrywu: Teraz to
@Sok_Mandarynkowy: Ja największą nienawiścią do uczestników dróg, którzy są akceptowani przez resztę, pałam do SUViarzy.

Kupi se taki tłuk SUVa, nie potrafi przestawić sobie fotela, lusterek i świateł i jeździ tak jak fabrycznie wyjechał z fabryki i potem ma w dupie innych uczestników ruchu. Mam niski samochód wpisujący się w definicję sportowego. Z jakimi ludźmi mam najczęstsze problemy? Z SUViarzami oderwanymi od pługa
Ktoś by mógł powiedzieć - trzeba było
@Sok_Mandarynkowy: Prawda jest taka ze nikt kto ma sportowe auto nie kupuje go zeby jezdzic 50/h. Zazwyczaj widze ludzi w #!$%@? nowych autach #!$%@? po dwie paki miedzy jakimis wsiami, raczej nie stare gruzy bo by sie #!$%@? rozpadly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sok_Mandarynkowy ale to ty dzwonisz xD

Taryfikator nie jest na ludzi lubię #!$%@?ć. To margines - dużej kasy z tego nie ma. Taryfikator jest na Kowalskiego żeby było na bombelki i remont dla obajtka.

Szkoda że koło Warszawy tak +/- 100km nie ma gdzie pojeździć legalnie. A już drifty to w ogóle nie ma gdzie bo na torach w okolicy nie wolno. Tak samo żeby się na 1/4 mili pościgać.
@Argonzz: Troche tez to, ilekroc wychodze pojezdzic po robocie to na kontrolach (ktorych ostatnio mijam z 10x tyle co przed nowym taryfikatorem xD ) widze jakichs normikow, czesto baby z dzieciakami, pewnie sie zapomnieli i przekroczyli o 10 i poszlo
@Argonzz: Bo wiekszosc co #!$%@? najpierw powoli przejedzie trase a potem nawrotka i but w podloge. Wczoraj mnie niebieska emka minela, w jedna strone powoli jechal zniknal na horyzoncie i zaraz sie pojawil, mial chyba z dwie paki, myslalem ze gosc odleci zaraz z tego asfaltu xDxD Pieknie ryczy to auto

Poczulem sie jakbym #!$%@? smartem jechal przy nim xd