Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ehh moja lampka prox aero f iii padła, a wcale jej tak często nie używałem... ludziom ja polecałem bo tania i w miarę spoko działała, teraz rozładowuje się nawet nie używając jej, oddałem ją koledze(umie zajmowac sie elektornika), żeby zobaczył czy da się ją naprawić np. Wymieniając ogniwo czy cos, okazało się, że praktycznie nie da się jej rozebrać nie niszcząc przy okazji ;( czas na coś nowego, lumintop trochę za drogi. #rower
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ha-mir: ja mam te lampkę od roku i już padła, a jakoś często wieczorami nie jeździłem.
@faxepl: raczej nie po tym jak wygląda moja lampka xD ale jeszcze nie wszystko stracone bo wygląda na to, że w końcu mu się udało otworzyc. Niemniej jednak wpis powstał w celu informacyjnym, bo wiem, że wielu ludzi ma te lampkę.
@Jabco: @bertexon: Jak sobie czytam te problemy z lampkami na wykopie to utwierdzam się w przekonaniu, że warto było zapłacić więcej i mieć coś porządnego. Mam lampkę lezyne, dałem chyba 200-250zł 8-9 lat temu i dalej działa, plastikowy uchwyt też w jak najlepszym porządku, lampka trzyma jak #!$%@? a lekka nie jest bo ma całkowicie metalową obudowę, do tego można kupić uchwyt na kask, 900 lumenów w trybie max, 150
warto było zapłacić więcej i mieć coś porządnego.


@Rinter: też takie mam wrażenie, mam ravamen (niby chińczyk, ale fajny) od 2 lat. Używam w każdej jeździe pulsacyjne światło. Po 2 latach mam wydajność rewelacyjną - ok 12h jest w stanie świecić pulsacyjne.