Wpis z mikrobloga

Niech ktoś sprawdzi czy wszystko w porządku u kolegi @Kempes, bo chyba ma wylew i coś mu się w głowie miesza - wrzucił mnie na czarną z jakiegoś kuriozalnego powodu, bo przecież nie przez brak dystansu do siebie, a tym bardziej brak poczucia humoru, prawda?

Co do tamtego wpisu:

Oczywiście, że tak powiedziałeś - inaczej nie zostawiłbym takiej notatki - i jest to akurat jak najbardziej zdroworozsądkowe podejście, którego w żadnym wypadku nie mam Ci za złe, po prostu wpis skojarzył mi się z tą notatką sprzed nie wiem nawet ilu lat.
Widzisz, przyzwyczaiłem się, że wielu ludzi ma problem z rozpoznaniem swoich poglądów sprzed kilku lat, dlatego notatki są czasami dobrą zabawą ʕʔ

PS. Nigdy chyba od początku obecności na tym portalu nie byłeś prawakiem, więc chyba nie trafiłeś z tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#neuropa #incydentkalowy
  • 3
@NoMercyIncluded Za młody jesteś żeby wiedzieć to co ja wiem o Urbanie z czasów komuny. Nigdy tego człowieka nie szanowałem, a tym bardziej nie twierdziłem to co mi przypisuje, anonie z Wypoku ( )
Ty robisz innym notatki i przypisujesz mi przedawkowanie portalu Wypoku? No brzmi legitymacyjne, ty domowy psychologu XD
@Kempes: Człowieku, jaki masz problem? Zrobiłem kiedyś notatkę o tym, że nie przepadasz za Urbanem.*

Teraz w zasadzie potwierdzasz, że notatka była +- prawdziwa i go nigdy nie szanowałeś.

Więc o co w ogóle chodzi, czemu się bulwersujesz, o co się pultasz i czemu insynuujesz mi jakieś urojenia prawakoidalne? Co ja Ci zrobiłem?

Masz jakąś delikatną paranoję? Czill, ja wiem, że internet to strefa wojny, ale nie musisz tak reagować na