Wpis z mikrobloga

kobiety na nic tak nie reagują jak na propozycje obowiązkowych testów na ojcostwo
Czuć ten ich strach, test jest dla nich tym czym czosnek na wampira
bo nagle by się okazało, że beta jednak znalazł jaja i nie ma zamiaru płacić na nie swoje dziecko
#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklokobiet #logikaniebieskichpaskow
harold97 - kobiety na nic tak nie reagują jak na propozycje obowiązkowych testów na o...

źródło: comment_1664797673M38UT6DTSGQT5QVKEheICk.jpg

Pobierz
  • 19
Można zrobić test bez informowania o tym kobiety. A jak się okaże nie ich dziecko robić aferę. Dla mnie takie rozwiązanie jest lepsze jeśli już.


@WielkiNos: Robienie za plecami kobiety to jest dopiero toksyczne zachowanie.

Jakby badanie ojcostwa było z automatu robione, a są za tym przesłanki chociażby medyczne, to nikt nie robiłby afery. Byłoby to równie zwyczajne jak pobieranie krwi czy sików.
Tylko trochę przykro jest usłyszeć pewnie, że facet ci nie ufa jak nic nie zrobiłaś. Można zrobić test bez informowania o tym kobiety. A jak się okaże nie ich dziecko robić aferę. Dla mnie takie rozwiązanie jest lepsze jeśli już.


@WielkiNos: Dlaczego ? Dla mnie to powinno być robione urzędowo, na krew czy ślinę, jakiekolwiek wstępne potwierdzenie czy dziecko jest męża/partnera. Kobieta zawsze urodzi i wychowa swoje, nieważne z kim je
@WielkiNos Wy wszystkie takie jesteście. Mężczyzna ma dać sobie zniszczyć życie, bo tobie będzie przykro. Ha tfu


@sepuqqu przeczytaj jeszcze raz i jak zrozumiesz zamiast naskakiwać bez powodu to mogę z tobą pogadać.