Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Wcześniej myślałem że perfumy są jednym z nielicznych hobby na które wydaje się horrendalne kwoty swoich oszczędności.. Nic bardziej mylnego. Na perfumy wydałem kilka tysięcy złotych, wcześniej nigdy bym nie pomyślał że można dać tyle na perfumy i tylko jakieś świry tak robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ostatnio wciągnąłem się w temat klawiatur, droższe klawiatury mogą dawac dużo bardziej satysfakcjonujące doznania sensoryczne. Jak się posiedzi chwilę w temacie klawiatur to od razu wiadomo że "budżetowa" klawiatura kosztuje około 800 zł , kiedy dopiero chwilę wcześniej klawiatura za 300 zl wydawała się segmentem "premium"( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic, rozbawiło mnie to. Mam nadzieję że nie wciągnę się w to bagno bardziej, i jedno i drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P. S. Ta lattafa khamrah to świetny zapach, a jego prezentacja wydaje się naprawdę ekskluzywna.
#perfumy #klawiatura
Zimnok - Wcześniej myślałem że perfumy są jednym z nielicznych hobby na które wydaje ...

źródło: comment_1664731554blqRuaPNJtOLlmQcWtIEsj.jpg

Pobierz
  • 15
@testowy_test: nie wiem co wedlug cieibe sklada sie na arabski vibe, jesli chodzi ci o oud to go tam nie wyczuwam, jedynie wyczuwam daktyle co jest nietypowe bo w zadnym wczesniejszym zapachu ich nie wyczuwalem ale podoba mi sie ta nuta. Do tego mocno wyczuwam cynamon, praline, wanilie. Ja lubie slodziaki i kazda nuta jest tam przyjemna, swietnie zblendowany zapach, czuc jakosc.
Poza tym nie czuje tam syntetycznosci. Zarzucilem z 12
@loopie96: Klasyczek #pasta

Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym
@Zimnok: Ale klawiatury to nie hobby. Solidny sprzęt kosztuje nic nowego, jak kodzisz zawodowo to masz prawdopodobnie łapka za 10+k, a ktoś się złapie za głowę, że jego samochód tyle kosztuje i jak to tak. Jesteśmy po prostu biednym krajem, w euro czy dolarach inaczej byś na to patrzył.
@perfumowyswir: klawiatury to hobby, masz kilkaset rodzajow przelacznikow, keycapow, niektorzy ludzie maja kilkanascie kilkadziesiat klawiatur mordo. Ostatnio widzialem jak gosc robil keycapy z zywicy epoksydowej. Ludzie maja przy tym fun i spedzaja czas.
Jak to nie jest dla ciebie definicja hobby to perfumy tym bardziej.