Wpis z mikrobloga

Z nudów se łażę po lesie, wspominając swoje wyjścia z wykopkami, jak jeszcze na #krakow siedziałem. W sumie tych wyjść było paręnaście, dalej bym łaził, lubię słuchać ludzkich historii. Z biegiem czasu mogłem nie stawiać tylu kebabów i piw, ale chciałem żeby jeszcze nie szli XD. Dużo smutnych Mirków tam poznałem, raz np. z chłopem co gada więcej ode mnie(a to nie powinno być możliwe) poszedłem do lokalu z dwoma innymi kolegami, chłopu się oczy zmoczyły kiedy zaczął mówić że tak jeszcze nigdy z innymi chłopami nie siedział. Się fajnie wtedy poczułem, mnie w jego wieku nikt na taki chłopski wypad nie zabrał. Ciekawe co u niego(?), już się chyba nie dowiem, zmądrzał i usunął konto. Najbardziej lubiłem łazić z @paczelok-iem, który w realu przypomina swoją wykopową wersję, dlatego ciężko powiedzieć czy wpisuje się te społeczne normy -w pozytywnym tego słowa znaczeniu(XD). Bardzo fajnie się gadało z @programista15cm, rzeczywiście jest programistą, dalej jednak nie wiem jak z tymi centymetrami. Był tez inny chłop z którym często wychodziłem, po latach zerwali z dziewczyną i ciągle spamił że chce umrzeć. Na siłę szukałem mu kolegów, próbowałem jakoś utrzymać psychicznie. Po czasie jednak znalazł se babę, a ta nie chciała żeby utrzymywał ze mną kontaktu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Poza pojedynczymi wyjściami były też #wykoparty #krakowpiwo(pod przywództwem @DOgi) gdzie to było tylu programistów że 30% wieczora nie musiałem karty wyjmować. Moje pierwsze "Kraków piwo" było gdzieś tak pod koniec stycznia. Pamiętam że lider zebrał dużo chętnych tamtego dnia, nawet dwóch moich fanów podeszło żeby rękę podać i pochwalić za wpisy XD. Cofając się do moich pierwszych wyjść. Jeden Mirek którego na takowym poznałem, pisał do mnie czy nie wyjdę z nim na miasto w sylwestra. Nie miałem wtedy nastroju żeby mu odpisać, w sylwestra odbywał się pogrzeb mojej babci, co prawda stypa to w pewnym sensie też impreza. W każdym razie przepraszam(jeśli jeszcze tu jesteś), za szybko usunąłeś konto.
#impreza #wykop #gownowpis
Pobierz SaintWykopek - Z nudów se łażę po lesie, wspominając swoje wyjścia z wykopkami, jak j...
źródło: comment_1664715982ot0TqLNjL7CutMdvu2i2eV.jpg
  • 2