Wpis z mikrobloga

846 514 + 31 = 846 545

Ale się stresuję, start we wtorek.

Rower już spakowany, zdjęcie w komentarzu.

Zapraszam do śledzenia mojego tagu #gravelove gdzie będę relacjonował podróż.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 846 514 + 31 = 846 545

Ale się stresuję, start we ...
źródło: comment_16647025328W6BUve6oVBsmVm10jqnKz.jpg
  • 51
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: mireczku, po pierwsze chciałem napisać że jednocześnie Cię szanuję za podjęcie takiego wyzwania i zazdroszczę że coś takiego przeżyjesz.
Tak z pytań technicznych, we wrzucanym przez Ciebie niedawno filmiku pisałeś, że masz opony szerokości 35 - jakie to opony tak z ciekawości? Masz je na dętkach, czy tubeless i na mleku? Jak je pompujesz? Poprzednia Twoja trasa była mocno terenowa, czy 35 to trochę nie za wąsko? Zwłaszcza na wyprawę
@thedestroyerofeels:

mireczku, po pierwsze chciałem napisać że jednocześnie Cię szanuję za podjęcie takiego wyzwania i zazdroszczę że coś takiego przeżyjesz.

Tak z pytań technicznych, we wrzucanym przez Ciebie niedawno filmiku pisałeś, że masz opony szerokości 35 - jakie to opony tak z ciekawości? Masz je na dętkach, czy tubeless i na mleku? Jak je pompujesz? Poprzednia Twoja trasa była mocno terenowa, czy 35 to trochę nie za wąsko? Zwłaszcza na wyprawę
@Cymerek:

ja też coś tam kręcę mniej lub więcej i jednak umycie się i spanie w ciepłym łóżeczku to jest rzecz z której chyba nigdy nie zrezygnuję.


Mi również jak na razie spanie w namiocie nie daje zbytnio satysfakcji. Trochę to nie współgra z kręceniem 150+ km. Nie wykluczam, że w przyszłości z tego zrezygnuję. Może warmshowers.org i możliwość rozbicia namiotu u kogoś w ogrodzie i skorzystanie z łazienki będzie gamechangerem.
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: Co to za mapka? Planujesz "podjechać" pociągiem jakieś odcinki czy samym rowerem masz zamiar podróżować?
Chciałbym kiedyś się do Chorwacji zabrać, zacząłem ustawiać sobie trasę i zastanawiam się czy na taki wypad nie lepiej sobie podjechać na granicę polski-czech i tam zacząć podróż.
PS. trzymam kciuki :)
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny

Planuję przejść się do sklepów rowerowych i poprosić o pudło kartonowe po rowerze. Czy to się uda? Nie mam pojęcia xD


Bez problemu, pełno tam sklepów rowerowych.

Przez alpy jak to przez góry. Będzie pizgać z rana i wieczora w nocy będzie lodowato, więc zabierz ciepłe termociuchy.
@slabyslabek:

oooo powo, ja z Turcji właśnie wracam. Na Włochy zrób zapas łatek i dętek :D

No i dawaj na Etne (òóˇ)

Od 12 000km na mleku bez problemów z oponami :) Wezmę jedną dętkę i łatki, jesli system bezdętkowy mnie zawiedzie to zjadę zrobić zapas dętek.

@k__d:

dasz radę miras powodzenia wierzę w ciebie i czekam na relację


Dzięki!

@leuler

Nieźle, może się