Wpis z mikrobloga

Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my WYKOPKI. ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW NA HEJTO. NIECH NA TĘ STRONE WEJDZIE BARDZO DUŻO WYKOPKÓW. POKOJOWO ZAKŁADAMY KONTA I POSTUJEMY POSTY. POKAZUJEMY MODARACJI I WYKOPKOM ŻE MOŻNA. SŁUCHAJCIE MARNUJEMY CZAS I SWOJE ŻYCIE URZERAJĄC SIĘ Z BŁĘDAMI STRONY I NIEKOMPETENTNĄ MODERACJĄ.

#ukraina #wojna #neuropa #konfederacja #bekazprawakow #bekazlewactwa #heheszki
W.....k - Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my WYKOPKI. ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPK...

źródło: comment_1664676205spy0mXdsLEKsVFxkkZZC71.jpg

Pobierz
  • 14
@Wyczopek: jestem całym sercem za @Aryo, śledziłem jego wpisy i dorzucałem się do zbiórek z jego udziałem, widziałem jak setki, jeśli nie tysiące osób na tym portalu, co się dzieje i że niszczy się jego twórczość i...NIC.
Były apele do @Moderacja, do @m__b i NIC.
A dla masy ludzi jego osoba i twórczość była pierwszym wyborem przy odpalaniu telefonu, wejściu na @wykop i śledzeniu takich tagów jak #ukraina,
@Wyczopek: znam wykop od ok 2006, uwierz mi że wyniosła się stąd już masa użytkowników, ale to jest strona agregat więc wciąż jest MAŁA szansa, że GDZIEŚ w tym ścieku znajdziesz coś dla siebie. No i jest Mirko.
Nawet gdybyś wyjął te 3k, to wykop nie umrze w ciągu miesiąca tylko zostanie jeszcze większym ściekiem dla trolli, politycznych kont i dla moderacji która udaje że coś robi.
@waleczne_serce: Może masz racje, myślałem o stworzeniu alternatywy, a Aryo właśnie to robi. Mój post jest na poważnie. Śledzę wykop od 2016 o istnieniu tej strony wiem od 2014. Te konto mam od 6 miesięcy, nie jestem przywiązany do tej strony a konto założyłem by trochę po shitpostować.
Więc, te przysłowiowe 300 WYKOPKÓW, na start w nowej domenie wystarczy.
@Wyczopek: ja nie jestem w stanie ogarnąć. Jak można nie wspierać twórczości takich użytkowników jak @Aryo a wspierać i nie usuwać toksycznego rakowiska frustratów spod tagu #przegryw. Bo co bo przegrywy ruch generują i reklamy to będziemy ich trzymać? Pluje w dupę moderacji, bo tak to mówią że nie mogą wobec Aryo stosować specjalnego traktowania, bo mu się zdarzy treści niezgodne z regulaminem wrzucić w stylu żołnierz z karabinem bez