Wpis z mikrobloga

@SlepyBazant: mam cie na czarno nie bez powodu, nie udzielaj sie w moich tematach.
@brrrum: mialem tylko porownanie do swojej poprzedniej flaszki z 2019 roku i tak naprawde szukalem zapasu w tym roczniku majac na uwadze rozne opinie na internecie w sprawie reformulacji. Udalo sie znalezc kupiona w 2015 roku, a sam batch duzo nie podpowiada bo marka nie jest poprawnie dekodowana.
Sok sie rozni. Nowszy byl bardziej bursztynowy i
@Qtavon:

Ten starszy jest bardziej kadzidlano-dymny. Ma tez mocniejsze parametry co nie do konca mi pasuje.


W znaczeniu ze ma za mocne parametry? Kiedyś gdzieś pisaliśmy o tym zapachu i wspominałeś ze ciebie(albo kogoś z tagu) taksówkarz chciał z samochodu wywalić bo zapach mocno projektował xD. Jeśli starsza wersja jest mocniejsza to niech papaj ma cię w opiece.
@brrrum: @Qtavon: Potwierdzam, to ja! Szacunek za pamięć.
Jestem wybredny, jeśli chodzi o projekcję, a na Laudano Nero nigdy nie śmiałbym złego słowa powiedzieć w tej kwestii. Za bardzo go nie noszę, bo nie nadaje się do obcowania w towarzystwie. Może bym wziął na zimową wyprawę w góry, co by psy tropiące łatwiej podjęły trop ( ͡° ͜ʖ ͡°)