Wpis z mikrobloga

Jadę niedługo na Kretę, dokładnie Hersonissos. Co polecacie zwiedzić? Czym się tam najłatwiej przemieszczać i tanio? To mój pierwszy raz, bądźcie delikatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grecja #kreta
  • 10
  • Odpowiedz
@Leosiaa: Co zwiedzić to nie powiem bo jestem raczej zwolennikiem natury i unikam turystycznych miejscówek. Natura jest piękna wszędzie na Krecie. Polecam raczej samochód. Z wielu różnych przyczyn. Przede wszystkim dlatego że od września pogoda bywa już kapryśna. Zimno nie będzie ale deszcz się zdarza
  • Odpowiedz
@Leosiaa: Wynajem auta nie jest problemem jeśli dysponujesz karta kredytową na której bada mogli zablokować środki w kwocie x. Trwa to 30min maks szczególnie teraz gdzie jest o połowę mniej turystów
  • Odpowiedz
@langigd: Możliwe że jest tak jak piszesz. Firma w której wynajmowałem wymagała tego. To jest zwyczajna praktyka w wielu krajach także dla mnie to bez znaczenia było.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Leosiaa: wynajem auta w lokalnej firmie, a nie sieciówce dla bogatych Niemców i Angoli i będziesz miał full ubezpieczenie w cenie, bez żadnych kart kredytowych i sytuacji, że przy obcierce zablokowana kwota na karcie zostanie pobrana z karty xD Na Krecie i ogólnie Grecji najlepiej kontaktować się bezpośrednio z wypożyczalniami. W Europie jest różnie.
I taki protip na przyszłość: nie wykupować ubezpieczenia u pośrednika jak szukasz w necie tylko możesz dokupić
  • Odpowiedz