Wpis z mikrobloga

Mirki, tak mi się poukładało, że zostałem całkowicie bez zobowiązań i większych możliwości w PL do dotychczasowego życia. Pomyślałem, że to idealny moment na nowy rozdział. Rozważam wyjazd, niekoniecznie zarobkowo, bo moge pracować zdalnie. Jaki kraj możecie polecić początkowo na kilkumiesięczną przeprowadzkę? Celuję w możliwie najlepszy stosunek ceny do warunków oraz chociaż względne bezpieczeństwo. Granica budżetowa to miesięczne koszty życia nie większe jak na poziomie miasta wojewódzkiego w PL dla singla. Co byście wybrali?

#emigracja #zagranico #pytanie #emigrujzwykopem
  • 11
@Tino: Poludnie Europy, w Portugalii jest tanio, poludnie Hiszpanii, moze Grecja albo Balkany. Tak na prawde jak masz mozliwosc to zalezy od tego co ty chcesz. Jak pracujesz zdalnie to mozesz rownie dobrze zrobic sobie jakas objazdowke i zdecydowac. Raczej najlatwiejsza opcja, bo wypad poza Europe jest na pierwszy rzut oka troche bardiej ryzykowny, ale to tez kwestia researchu
@Tino: zalezy co lubisz. ja bym celowala w Europe Wschodnia, Balkany, Portugalie, Gruzje, Azja Pld-Wsch. Posiedziec sobie gdzies z miesiac, zobaczyc czy sie podoba i zostac jesli tak lub ewentualnie zmienic kraj.