Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Serial ogólnie bardzo mi się podobał, ciekawy i nie nudził, ale zakończenie to jedno wielkie XD. Dlaczego Saula rozpoznała jakaś zniedołężniała stara baba, a nie ktokolwiek inny? Dlaczego nie powstrzymał jej przed wezwaniem policji skoro mógł to z łatwością zrobić? Dlaczego na sam koniec nagle przyznał się do wszystkich zarzutów, kiedy już miał załatwiona ugodę na 7 lat? Przecież to jest wogole bez sensu i psuje cały ten serial. Jeszcze zakończenie wątku z Kim, taka była w nim zakochana, uwielbiała razem robić przekręty i nagle zdała sobie sprawę, że no jednak nie i idę sobie w #!$%@?, no kurde XDDD. Obwinianie się za śmierć Howarda Hamlina, kiedy w rzeczywistości żadne z nich nie było temu winne, nagle przyszedł sobie psychiczny Lalo i go zastrzelił. Cała ta końcówka tak bardzo psuje ten serial. Chyba że tak musiało być bo Breaking Bad nie trzymaloby się kupy, ale tego serialu nie oglądałem to nie wiem. #bettercallsaul #gownowpis #gorzkiezale #netflix #seriale
Pobierz Anon2139 - Serial ogólnie bardzo mi się podobał, ciekawy i nie nudził, ale zakończeni...
źródło: comment_1664567721CRZxpNpnsJNFZGUHnxgU8o.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nonszalancki: za co miał odpokutować? Serial dobitnie pokazuje, że jak chcę się coś osiągnąć to nie da się zazwyczaj tego zrobić zgodnie z zasadami, więc jak chcesz żyć i być kimś to musisz się z tym pogodzić i być na tyle sprytny żeby cię nie złapali, ale nie musisz mieć od razu wyrzutów sumienia bo nie musisz być jakimś morderca. Chyba że to zakończenie musiało takie być, że wielki złoczyńca został
Dlaczego Saula rozpoznała jakaś zniedołężniała stara baba, a nie ktokolwiek inny?


@Anon2139: Bo Saul skłamał o tym, że nigdy nie był w Albuquerque, a w rozmowie telefonicznej powiedział, że był co w połączeniu z podejrzanym zachowaniem skłoniło ją by przeszukać internet. Wszystko jest logiczne.

Dlaczego nie powstrzymał jej przed wezwaniem policji skoro mógł to z łatwością zrobić?


Wymień 1 moment w serialu gdzie kogokolwiek zaatakował.

Dlaczego na sam koniec nagle przyznał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logika_wykopu: 1. Bardzo logiczne jest, żeby ledwo sprawna stara baba nagle połączyła fakty i wpadła na coś takiego.
2. Zaatakował swojego brata włamując się mu na chatę, a jak była strzelanina na pustyni to podniósł pistolet (no chyba z chęcią użycia nie), ale okazał się rozładowany.
3. To jest bez sensu jak sama od niego odeszła, mega simp.
4. Mnóstwo ludzi ucierpiało wcześniej bo ich okradli np, a Howard miał mieć
1. Bardzo logiczne jest, żeby ledwo sprawna stara baba nagle połączyła fakty i wpadła na coś takiego.


@Anon2139: Intelektualnie to była dosyć sprawna z tego co pamiętam.
Te rzeczy się na to złożyły:
- kłamstwo Saula
- spotkania w nocy
- jej syn w więzieniu i Saul chce jej pomóc
- Saul wyskakujący jako poszukiwany w google w tym uniwersum

Ogólnie poszukiwane osoby często wpadają przez zrządzenia losu i randomowe osoby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anon2139: nic z tego serialu nie zrozumiałeś xd
Po pierwsze - najpierw rozpoznał go jej syn.
Po drugie - widziała, że coś kombinuje z jej synem i tym trzecim
Po trzecie - mówił, że nigdy nie był w Nowym Meksyku a potem jej wskazał różnice w prawie między Stanami.
Wiedziała więc, że on jest z albuquerque i podejrzewał, że jak jej syn, jest oszustem.
Dlaczego się przyznał - to była jego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
4. Mnóstwo ludzi ucierpiało wcześniej bo ich okradli np, a Howard miał mieć tylko zniszczona reputację i był to pomysł kim, na który była tak zawzięta, że zawróciła z tego ważnego spotkania, które mogło dać jej awans w karierze.

@Anon2139: nie no ty tak na serio. To właśnie pokazuje, dlaczego odeszła od Jimmiego. Bo przeraziło ją to, jak mocno dała się ponieść dobrej zabawie przy poniżaniu faceta, który jej zaszedł za