Wpis z mikrobloga

@Visinepl:
Kiedy gielda wejdzie za mocno:
Po prostu jak widze taki wpis to smiech mnie ogarnia i zazenowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobrazam sobie jak sie wpatrujesz w swieczke ktorej ruchy generuje handel na 100 spółkach swieczka bedac przy minimum intra sobie rosnie i maleje jak kazda w dowolnym momencie ale ty masz swoj scenariusz jak hazardzista siedzacy przy automacie i widzisz jakas wyimaginowana walke. Powodzenia (
@Visinepl:
Tez niekoniecznie wiecej sprzedajacych bylo.
Po prostu akcje kupiwane sa po coraz nizszych cenach. A czy sprzedaja leszcze a skupuje grubas coraz nizej czy grubas wywala a leszcze z koszyczkiem coraz nizej? Tego nie wiemy.
Moim zdaniem teraz wywalaja leszcze i gruby zrobi podbitke zeby wyczyscic z szortow ulice i dopiero pojdzie konkretny zjazd
@Panicz888: też będę szukał esek. Ale tak naprawdę mogą spadać powoli i bez podbitki. A jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to liczyłem że spadną konkretnie poniżej wczorajszego poziomu. A tak naprawdę delikatnie go przebili
@Visinepl:
No ja to myslalem ze po wczorajszym dzis bedzie na zielono. Jednak ulica nie chciala zostac z papierem na weekend i w poplochu wywalila na koniec a gruby zebral zeby miec czym sypac jak juz szorty wyczysci podbijając ( ͡° ͜ʖ ͡°)