Wpis z mikrobloga

@needmoney: nie mam tu drugiego kompa, chyba ze w pracy jutro. Poczekaj:

1. Sciagam, wrzucam plik .zip na pendrive

2. Rozpakowuje go na pendrive

3. Uruchamiam makeboot.bat

4. Zamykam i odpalam lapka z pendrive? W jaki sposob?

Dobrze opisalam? Kurcze, nowy komp, jak to mozliwe skoro antyvirusa mam od poczatku?
@Nausea: nie, ten plik ktory sciagniesz rozpakowywujesz na komputerze, dopiero z tej paczki uruchamiasz ten makeboot.bat z podlaczonym pendrive. (TA METODA BYLA STARA), sprawdzilem jak to teraz wyglada ta paczka, tam jest po prostu setup.exe, wybierasz pendrive, klikasz start i prawie gotowe, potem musisz odpalic lapka z pendrive i uruchomic skanowanie

Wot i wsio.

Mogl byc blad aktualizacji, jakis 0day mogl byc, roznie bywa. Powiedzmy sobie szczerze, McAfee to nie antywirus
@Nausea: nic mu sie nie stanie, bo to z niego uruchamiasz ten system antywurusowy, nie z dysku twardego na ktorym masz windowsa z wirusem. Jak cos to mieszkam niedaleko Wawy to moge ze tak powiem od reki zrobic
@needmoney: spróbuję to dzisiaj ogarnąc, ale jesli sobie nie poradzę to chyba będe potrzebować jednak pomocy. Zauwazylam tez ze mi touchpad nie dziala, ale wyczytalam ze przy aktualizacji z windows 8 do 8.1 takie rzeczy sa normalne. Niby jest napisane to w necie, ale delikatnie mowiac nie ogarniam.