Wpis z mikrobloga

"Elephant Paths", czyli historia działań Sturmgeschütz-Abteilung 203 od Thomasa Andersona, to kolejny 'must have' dla osób siedzących w temacie działań operacyjnych Wehrmachtu. Edycja limitowana (podobno tylko 1000 sztuk bez dodruku), także warto się zaopatrzyć, bo później ceny mogą być zaporowe. Oprócz 291 zdjęć (z czego znaczna większość wcześniej nieopublikowana) dostajemy cały szlak bojowy jednostki poczynając od Sturmartillerie-Abteilung 203, a na Sturmgeschütz-Brigade 203 kończąc. Całość pięknie wydana przez PeKo Publishing.

Dostawa z Węgier poprzez Fedex. Ja na swój egzemplarz zamówiony w przedsprzedaży czekałem 3 dni od wysłania.

#ksiazki #czytajzwykopem #iiwojnaswiatowa #historia #dookolarzeszy
royal_flush - "Elephant Paths", czyli historia działań Sturmgeschütz-Abteilung 203 od...

źródło: comment_1664536300DOJQNGZ9aoTDI545tvOaJH.jpg

Pobierz
  • 4
@szkucik14: To prawda, ale jest to spowodowane tym, że obecnie zajmuję się pisaniem artykułów do czasopism naukowych, które pochłaniają wszelki czas wolny z uwagi na moją "obsesję" do szczegółów. Mogę zdradzić, że od kilku miesięcy prowadzę badania na temat działań Panzer-Regiment 24 na kierunku stalingradzkim oparte przede wszystkim na oryginalnych dokumentach AOK 2 oraz prawie 1500 stronach KTB 24. Panzer-Division.