Wpis z mikrobloga

Jak tam z tą inflacją, eksperci dalej zaskoczeni?

Będzie dużo więcej.. W tv pewnie znowu będą trąbić że ekonomiści zaskoczni inflacją? Szok! Wzieła i z nieba powstała, nikt się jej nie spodziewał no nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako ciekawostka przypominam stare wpisy gdzie 95% ludzie jeszcze nie rozumieło o co w tym wszystkim chodzi i dokąd nas zaprowadzi.

https://www.wykop.pl/wpis/48242663/duzo-ludzi-nie-rozumie-co-niesie-za-soba-taka-kwar/

#koronawirus #inflacja #bekazpisu #ekonomia #gospodarka
Pobierz
źródło: comment_1664533817kznGQWm95r929VTTsJm6KJ.jpg
  • 6
W tv pewnie znowu będą trąbić że ekonomiści zaskoczni inflacją? Szok! Wzieła i z nieba powstała, nikt się jej nie spodziewał no nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Xtreme2007: u nas co roku zaskoczeni z innego powodu. Wystarczy zamiast inflacja wstawić śnieg, a ekonomistów zamienić na drogowców, bo w tym roku też ich zaskoczy.
@Xtreme2007: Szczerze? Ani trochę mi ludzi nie szkoda. Gdy tacy jak my mówiliśmy czym to się skończy to byliśmy wyśmiewani i wyzywani od antyszczepionkowców, teraz ruskich onuc. Już nie mówię o pierwszych miesiącach gdy nie wiadomo z czym mamy do czynienia, ale cały czas ludzie popierali zamordyzm i lockdowny. Niech żrą teraz gruz, może ich bieda czegoś nauczy.
@rak_z_przerzutami: Mam takie same przemyślenia. Doskonale pamiętam jak wielu było nawet zadowolonych i to zarówno pracownicy jak i przedsiębiorcy. Nie jeden biznesmen wyciągnął kasę z tarczy mimo, że nic nie stracił a czasem nawet zyskał, kombinatoryka i kreatywna księgowość kwitła. A nie jeden pracownik śmiał się ile to wolnego dzięki kwarantannie/izolacji wyciągnie i za siedzenie w domu płacą. Byli też tacy co cieszyli się z płatnego wolnego bo branża w której
@Pieniek1991: Jeszcze wykopowi eksperci mówili że padną tylko firmy które są nikomu niepotrzebne. Ludzie chcący normalnie żyć to byli siewcy śmierci. Co do tarcz antykryzysowych to szkoda gadać, w 100% się z Tobą zgadzam. Tak samo jak studenci bali się o swoje zdrowie i życie a chodziło tylko o utrzymanie zdalnego nauczania. Wzrost bezrobocia w mojej rodzinnej miejscowości jest masakryczny, młodzi ludzie bez doświadczenia są praktycznie bez szans na pracę, na
@rak_z_przerzutami: Nawet w rodzinie mam takiego brainleta ledwo dwa lata starszy ode mnie, niby wykształcony a całą tę pandemię powtarzał bzdury z mediów, popierał cały ten #!$%@?, na dworzu zasuwał w FFP2 czy tam 3 nawet gdy obowiązku nie było. 3 dawki przyjęte czy czwarta nie wiem bo chorował na covid przed wakacjami. xD A teraz biadoli, ze już ostatnie pół roku ledwo się we Wrocławiu utrzymywał wynajmując kawalerkę i teraz
@Pieniek1991: Co do wojny to pamiętam jak wszyscy mówili że mogą siedzieć w zimnie i płacić nawet 50 zł za litr benzyny byle ruscy upadli XD Teraz już nawet na zwykłych Rosjan się uwzięli chociaż wcale nie muszą oni popierać Putina. Jedyna nadzieja na powrót do jakotakiej normalności to zabicie/odsunięcie od władzy Putina i jemu podobnych i wybranie ludzi którzy by posprzątali ten syf, przywrócili handel surowcami z Europą ale też