Wpis z mikrobloga

@Michal9788: Grając w BF Bad Company 2, BF3, BF4, w latach ich świetności, (lata od aż 2010 do 2015) dokładnie tak sobie wyobrażałem potęgę ruskich oraz ruską armię, czyli armia zawodowców, rosłych mężczyzn, zupełnie jak w US Army. Dopóki nie przyszedł 24.02.2022 i pierwsze zdjecia ruskich jeńców. Otwierając stronę z tymi zdjęciami i tak sobie ich wyobrażałem, aż w końcu zdjęcia się załadowały - a tam jakieś wystraszone dzieci po 18-19
@Michal9788: Chyba jeszcze lepsza wersja potężnej Rosji w grach to cod: modern warfare 3, gdzie zajęta prawie cała Europa i jeszcze to wschodnie wybrzeże USA okupowane, nie wiem jak się tam niby według twórców mieli znaleźć, chyba z dupy się teleportowali XD Jak już tak bardzo chcieli tworzyć tego typu dzieło fikcji to mogli dać inwazję na zachodnie wybrzeże, no ale wtedy nie byłoby misji z bitwą obok białego domu w
Pobierz
źródło: comment_1664479391bun66LHnGgYcdOm5YAGkDN.jpg
@Michal9788: Teraz jak popatrzę to się wydaje śmieszne, patrząc chociażby na ich demografię, oni tak naprawdę są w stanie zająć maks 1-2 kraje europejskie i koniec. A w grach zajmowali całe kontynenty, jakby było ruscy mieli miliard mieszkańców i super technologię. Nawet ZSRR razem z Układem Warszawskim nie miałby sił na takie coś.
Mało kto teraz będzie ruskich dawał jako głównych złoli w grach fps, bo są zwyczajnie bezużyteczni. Podejrzewam że china is the new russia

@Michal9788: To akurat ciekawy temat. Również uważam że nastąpi powoli zmiana w tego typu grach o wojnie czy to FPS czy RTS i głównymi złymi zaczną być Chiny, ewentualnie będzie powrót do dyktatur bliskiego wschodu. Teraz pewnie Rosjanie w grach będą przedstawiani jako okrutni, niekompetentni i głupi, ale