Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Za namową normidronów i OCZYWIŚCIE matki wybrałem się dzisiaj pierwszy raz na siłownie

Mówiłem im że to zły pomysł bo przez to jak wyglądam (24lvl, 167cm, 102kg, solidny manlet) wszyscy będą mieć ze mnie beke i mnie nagrywać ale matka stwierdziła ze mam paranoje i przesadzam.

Poprosiła wujka który chodzi na silownie żeby ze mna pogadal i przekonal ze bedzie git. Wujas prosty chłop na terapii teściowej i kazał mi obiecać, że pójdę. (jak mowilem mu ze nie to zaczynal sie drzeć że dam rade i ogólnie zgrywał kolcza srogo mu wtedy #!$%@? wiec sie zgodzilem)

Piątek godzina 12 - wchodzę na obiekt, prosto do kasy. Nie musicie pytać - tak, OCZYWIŚCIE juleczka za kasą i OCZYWIŚCIE musiała patrzeć się na mnie przez cały czas jak na śmiecia. ehhhhhh.

Ale to to było jeszcze nic przy tym co #!$%@?ło się chwilę później. Łapię za parę 2kg hantelkow i zaczynam z pierwszymi prostymi ćwiczeniami gdy nagle podchodzi do mnie jaglak bez koszulki w samych leginsach:
-jak ty wyglądasz?
po czym ściągnął leginsy i zaczął mnie nagrywać jednocześnie ze mnie szydząc. Nie wiedziałem co robić więc też zacząłem go nagrywać. Po chwili zebrało sie więcej ludzi, wszyscy się ze mnie śmiali zrobiłem sie czerwony jak burak i wybieglem stamtąd i poczekałem aż matka po mnie przyjedzie.

Jak zwykle miałem rację, matce pewnie teraz głupio, nie pytałem jej ale nawet nie przyszła dzisiaj zapytać co chce na kolacje hehe grubo
#blackpill #przegryw #mirkokoksy #jaglak #tfwnogf #silownia #gorzkiezale #zalesie
The21NK - Za namową normidronów i OCZYWIŚCIE matki wybrałem się dzisiaj pierwszy raz ...

źródło: comment_1664476700W0g8PkozewphF82xP2MZwz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Odpowiedz bo ma zerwana od sterydow.


@BamBamBigelow: co? Sterydy nie zrywają klaty, na sterydach masz lepszą regenerację. Mięśnie regenerują się błyskawicznie. Sterydy mogą wpłynąć np na uszkodzenie stawu, bo na sterydach mięśnie szybko się adaptują, a kości, stawy i inne w normalnym tempie. Jak ćwiczysz to nie tylko mięśnie rosną, masa kostna i inne też.

Klatę zrywa zbytnie forsowanie ciężaru, ciągłe przetrenowanie, naturalnie też łatwo klate zerwiesz
  • Odpowiedz