Wpis z mikrobloga

@Tivarowski:
Stwierdzam jednogłośnie i niezaprzeczalnie że nie ma już dobrych burgerów.
LTD poleciało na ryj, Moa także już nie smakuje tak samo. Pasibus to żart. O reszcie to szkoda wręcz strzępić ryja.
Jedyne co mogę polecić to Szamani (jeżeli lubisz "nieklasyczne" burgery), chyba jako jedyni trzymają jeszcze poziom i Krowarzywa - jeżeli lubisz wege.
@Czaajnik: Muszę się niestety nie zgodzić. Może to kwestia gustu, ale do Soczewki podchodziłem dwa razy bo znajoma namawiała - i za każdym razem były w najlepszym razie kiepskie. Już Grill Brothers tuż obok miały o niebo lepsze, a Grill Brothers to zwykłe średniaki.
@Tivarowski: Może trzeba szukać już burgerów bardziej lokalnie nic w centrum, tak jak np spoko burgery są w DonPadre albo przynajmniej jakiś czas temu były bo dawno nie jadłem w HeavyMeat.
@misiek_kobi: ja pierde... ( _) w tym kraju to już naprawdę niedługo tylko parafie zostaną i pan prezes... ( ͡° ʖ̯ ͡°) to był naprawdę lokal na poziomie z bardzo dobrą obsługą i bardzo fajnym żarciem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tivarowski: wiem, że Jagodno to nie Wrocław (huehhuehue) ale jest tam Pickup - są przepetarda, dawno tak dobrych nie jadłem jak tam. Dowożą, nie trzeba jechać kilku godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)