Wpis z mikrobloga

@Qullion: Amazon pakuje jak się trafi. Małe paczki potrafią wysłać w tej samoskładającej się kartonowej kopercie, więc opakowanie często wygląda jakby ktoś na nim usiadł. Za to duże kartony zazwyczaj są spakowane porządnie.
@Qullion: miałeś farta, bo zamówiłeś set który Amazon dostaje w tych pudłach transportowych lego (1 pudło 1 set). Potem całe pudło wrzucili ci w jeszcze jedno i masz dlatego stan idealny. Problem się pojawia w przypadku setów, które przychodzą np 2-3 w jednym pudełku i Amazon to przepakowuje tylko w swoje.
@damw: takie które nie są w pudłach od razu też zamawiałem i zero uszkodzeń. Po kilka w jednym kartonie też było i całe. Nic w tym roku nie dostałem uszkodzonego.
@Qullion: Po około 15 zamówieniach po kilka zestawów w każdym bez zarzutu dopiero ostatnie wysłali mi tak że się jeden z trzech zestawów lekko wybrzuszył na dnie, całe szczęście że wystarczy postawić ten zestaw pionowo i się z czasem naprostuje bo krawędzie są całe. Ogólnie z własnego doświadczenia i z tego co mówią ludzie to najbezpieczniej jak się kupuje duże zestawy lub po kilka tego samego rozmiaru bo wtedy łatwiej to
@Qullion: Amazon to #!$%@? żart, jeszcze o dziwo polski nie dał dupy, tak zagraniczne albo anulują zamówienia bez jakiegoś info choćby, to zestaw potrafi przyjść zmielony, że pozostaje tylko odesłanie.