Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 53
837 750 + 142 = 837 892

Eksploracja okolic Siedlec i terenów wzdłuż rzeczki Muchawki. Był m.in. dwór w Mościbrodach, obok stawy i Rezerwat Gołobórz, fajną miejscówką były też okolice mostu kolejowego nad Muchawką. Obok zaliczyłem niestety sporą wtopę nawigacyjną, optymistycznie zaplanowałem podjechać trochę dalej wzdłuż Muchawki, jednak teren szybko zrobił się nie do jazdy. Zamiast się wrócić jak normalny człowiek, to wymyśliłem jeszcze skręcić głębiej w łąki, bo na mapie dalej w polu była niby ścieżka. Nie sprawdziłem tego wcześniej na satelitarnych, no i ta ścieżka to okazała się jeszcze bardziej zarośnięta niż te początkowe próby wzdłuż rzeki. Skończyło się na przebijaniu przez 2 metrowe zarośla ledwo co brnąć do przodu... A że to był akurat ostatni dzień ładnej pogody, jechałem jeszcze w krótkich spodenkach, więc efektem końcowym tej przygody był jakiś rekord w poparzeniach, do dziś czuję swędzenie po nogach ze sporą ilością ran i bąbli XD Zwłaszcza, że to nie koniec przedzierania tego dnia, okolice ujścia Muchawki do Liwca i obok do jazu, też dosyć zarośnięte.

Powrót w sympatycznych okolicznościach przyrody z głównej fotki ( ʖ̯)

#kwadraty
Max square: 56x56
Max cluster: 4502 (+13)
Total tiles: 11203 (+28)

#rowerowyrownik #gravel #100km #muchawka

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 837 750 + 142 = 837 892

Eksploracja okolic Siedlec i terenów wzdłuż rzec...

źródło: comment_1664360397GI2YKQw47tPUN28J3o9PRQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz