Wpis z mikrobloga

Dla tego kraju już nie ma ratunku XD Wiecie co jest najbardziej żenujące w tej sytuacji z wpisem Sikorskiego? Otóż nie sam wpis. Najbardziej żenująca jest grupa osób, która broni go za wszelką cenę, tylko dlatego że jest z partii, którą popierają XD

Polska przesiąknęła partyjniactwem. Źle wolno mówić tylko o tych drugich, a nie o naszych. Tak jest w przypadku KAŻDEJ PARTII. A co jest najlepsze? Że teraz linia obrony to teksty w stylu "A co my się mamy zawsze przejmować co powiedzą na zachodzie? Typowa grażyna, ura bura co powiedzo sąsiedzi". No tak, tylko że wy sami uprawialiście przez lata pedagogikę wstydu i każda akcja w tym kraju wiązała się ze strachem jak na to zareaguje zachód XDD HIMALAJE HIPOKRYZJI

Założę się, że gdyby taki sam wpis napisał polityk innej partii (np wrogiej do obrońców Radka), to byłby zaraz wielki dym, jak to typ się skompromitował. Ale napisał go Radek, więc Radek chad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście wpis Sikorskiego był debilny, biorąc pod uwagę to, że jest znanym politykiem na arenie międzynarodowej. Wskazał palcem naszego sojusznika jako winnego rozwalenia gazociągu, no tak bardzo śmieszne XD Myślicie po prostu jak ostatnie gimbusy.

Partyjniactwo i media zawładnęły do tego stopnia tym krajem, że byście z własną rodziną się zasztyletowali, to jest obrzydliwe. Nie macie za grosz godności. Zrobiliście sobie z tych partii umiłowanie jak do klubów sportowych. Śmiejecie się z kiboli, a sami za cudze interesy potraficie poróżnić się CZASEM NAWET Z WŁĄSNĄ RODZINĄ. BO NP OBRAZIŁ PANA RADKA, CHLIP CHLIP. MAMA GŁOSUJE NA PIS, JA NA PO, NIE MOGĘ Z NIĄ UTRZYMYWAĆ KONTAKTU, PARTIA WAŻNIEJSZA OD MATKI XDD

#ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazpodludzi #takaprawda #polakicebulaki #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazneuropy
  • 19
@Sok_Mandarynkowy Ciężko nadążyć za wykopkami, w jednych wpisach lansuja się na giga chadów i wklejają memy z jakimś kulturystą który polknal wieszak, w innych srają pod siebie ze strachu przed karcącą ręką zachodu xD

zdecydujcie się wykopki czy jesteśmy w końcu tym super mocarstwem czy narazie tylko aspirujemy. Z tych wszystkich bzdur które od wczoraj tutaj wypisujecie, Polska jawi się jako małe, zakompleksione i zahukane panstewko, który musi niczym uczeń na lekcji,
@PDCCH: Śmieszny jesteś, gościu xD Uderz w stół a nożyce się odezwą. Wpis jest dokładnie o takich osobach jak ty. Nie nazywaj mnie "konfederatą" (czy "kąfederatą, jak wolisz), bo ja nie należę do żadnej partii politycznej, więc nie bardzo kumam skąd ten zwrot.

Jak typowy pies obronny swoich guru zaczynasz mnie gryźć, bo ktoś śmiał skrytykować członka partii. W myśleniu jesteś dokładnie jak homo sovieticus. Niczym się nie różnisz też od
@Sok_Mandarynkowy: Nie gryzę cię misiaczku, jedynie głaszczę. A odnośnie byca kąfederatą to popacz na swoje wpisy, gdzie poszukiwałes "sensownych ludzi" w twojej ulubionej partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cała reszta twoich tekstów to kompletny nonsens, wiec nie zamierzam polemizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sok_Mandarynkowy jak partia Tuska przejmie władzę to ten sikorski zostanie MSZtem albo MONem więc strach cokolwiek pisać na jego temat. Szczególnie gdy chciałbyś robić cokolwiek związanego z państwem, a już co gorsza czymś co jest w nim uzbrojone. Szczególnie, że tacy mają dużo fajnych kolegów itd. Nic dziwnego, że Polska jest zdominowana przez partyjniactwo skoro wszystko w niej jest poustawiane na zasadzie dominacji praktycznie feudalnej. Każdy ma u góry kogoś kto jest
@Sok_Mandarynkowy: +1000000 kolego
Cała prawda o łykopowych owczarkach xD
Wybiórcze myślenie tych imbecyli za każdym razem coraz bardziej mnie zaskakuje. Neuropki bezsensownie wyzywające każdego dookoła od ruskiej onucy, jednocześnie ciągle #!$%@?ą fikołki byleby obronić Radzia Sikorskiego. Nie pamiętają, albo raczej nie chcą pamiętać co ich idol od zawsze mówił o Rosji oraz o przeciwnikach Rosji, i to nawet po tym jak zawłaszczyli sobie Krym XD Dopiero jak zaczęła się wojna na