Wpis z mikrobloga

@Al-3_x: kolego, z jakiej paki do znaleziska które ma bronić komunizmu, wołasz z listy prawicowej?
Wołaj z listy lewicowej.

Zaśmiecasz niepotrzebnie powiadomienia ludziom którzy z listy prawicowej oczekują prawicowych treści. Po to się tam zapisali, a nie po to żeby wołać ich do znalezisk broniących marksizmu
Dzięki że wołasz, ja lektury tego typu to czytałem ponad 10 lat temu. Mam ugruntowane stanowisko. Marksizm i pozostałe formy socjalizmów to rożne smaki szamba, ja nawet już tego nie wącham, brzydzę się. Pozdrawiam
Zaśmiecasz niepotrzebnie powiadomienia ludziom którzy z listy prawicowej oczekują prawicowych treści. Po to się tam zapisali, a nie po to żeby wołać ich do znalezisk broniących marksizmu


@dendrofag: Ja zasugerowałem zrobienie z tego znaleziska, chociaż bliżej mi do prawicowych treści. O tyle o ile gardzę marksizmem, tak krytyka postmodernizmu przez marksizm wypada dosyć ciekawie, przede wszystkim dlatego że pochodzi spoza ram powszechnej polaryzacji. Traktuję to podobnie jak Marxa, którego czytałem nie