Wpis z mikrobloga

#staregry #nostalgia #gry #callofduty #callofduty1 #cod #kiedystobylo
Kiedyś to było,setki serwerów i tysiące osób do gry, na niektóre serwery nie dało się wejść bo były pełne 52/52.Aktualnie od ponad miesiąca serwer główny wyłączony i już chyba nic się w tej kwestii nie zmieni (,)
Kilka osób próbowało się skontaktować z Activision ale zero odpowiedzi,widocznie nie warto było im utrzymywać serwera dla 50 osób
Pobierz
źródło: comment_1664304526mXmf9wAQ1oxb0l9gDIycdo.jpg
  • 15
@Lurriel: To był główny serwer(Master Server) który wyswietlał całą liste serwerów.Niby nadal da się wejść na serwer otwierając konsole i wpisując /connect i numer serwera ale mało kto o tym wie i serwery na wersji 1.1 są całkowicie puste.Na 1.5 jest dosłownie kilka osób online i pingi po 200-300 ms
@Barakun91: najwspanialsze czasy mi przypomniałeś, 2008 rok, ja 10 lat i naginalem w call of duty 2, wspaniale czasy, #!$%@? z tym że i tak większość miała wallhacki, #!$%@? z tym że miałem zawsze 3 razy więcej deadow niż killi, każdy kill wtedy cieszył, teraz mogę mieć 50killi i 5 dedow ale to nie cieszy, to jak strzelanie do pachołków, kiedyś to był klimat jakbyś był sam na prawdziwej wojnę gdzie
@ciasteczkowy_otwur: Grałem bardzo dużo w UO głównie w tryb Base Assault ale na 1.4 pustki a na 1.5 wszystkie serwery stoją w USA a przez to 300-400 pingu.Poza tym UO w porównaniu do 1 jest "zamulone" i np nie można wysoko skakać a bronie strzelają wolniej.