Wpis z mikrobloga

Obczajcie komentarze, fani Mlekozyniaka się oburzają, że Jacek Muranski jest promowany i przeprowadzają z nim wywiady :D

Szkoda, że się tak nie oburzali gdy ich idol ubliżał niewinnym ludziom dla rozrywki (rozmowy telefoniczne, omegle) i wrzucał to do internetu. Mam nadzieję, że Jacek mówiąc, że już za niedługo Nitrozyniak odpowie za swoje zachowania miał na myśli jakiś mocny materiał, reportaż, Gimper został takim sposobem dojechany.

Od 5min55s Jaca bardzo trafnie punktuje Tejkfiut i Mlekozyniaka.
#famemma #wardega
D.....8 - Obczajcie komentarze, fani Mlekozyniaka się oburzają, że Jacek Muranski jes...
  • 13
@DEJW88: ubliżanie randomom ( o których nikt nie pamięta) =/= nękanie niewinnego dziecka przez zachowania
jego starego

Dobrze że Nitro stara się jak najszybciej uciąć te pomówienia teraz jego rówieśnicy jeszcze nie ogarniają ale w przyszłości może mieć problemy w szkole.
@Mateusz_Zawadeusz: Ludzie ośmieszani przez Nitra na omegle i rozmowach telefonicznych również mogli zostać rozpoznani i wysmiewani.

Problemy w szkole syn Nitra może mieć chociażby przez to, że jego ojciec odgrywał akt połykania spermy, musi się liczyć jakie konsekwencje może nieść jego działalność względem jego syna.
@Mateusz_Zawadeusz: Ale czemu powielasz narrację jakoby to było jakimś nękaniem jego syna? To była uszczypliwości, ironia, nie insynuacja, czy pomówienie. Nie było to w porządku, jednak krytyka Muranskiego jest nieproporcjonalna do rzeczywistej szkodliwości jego czynu, Nitrozyniak overall jest znacznie bardziej toksycznym twórcą
@DEJW88: Faktycznie przesadziłem z nękaniem. Chodziło mi głównie o to że Nikodem nie zasługuje na hejt nieważne co by Nitro zrobił. Skoro jest tak szkodliwym twórcą to dlaczego głównym argumentem przy krytyce jego osoby jest zmyślona historyjka że niby takefun jest jego dziecka. Dlaczego toksyczność Nitra nie jest głównym tematem dyskusji?
@kalopsia: Youtuberzy też mają swoje życie prywatne i inni twórcy powinni to uszanować i nie wszystko powinni puszczać w eter, ta informacja mogła mieć negatywne konsekwencje w życiu rodziny Izaka.

A beka, że Nitro jest tak mizerny pod kątem genów, że Sandra musiała się wspomoc Takefunem, to żart, może dla niektórych niesmaczny, ale nie przesadzajmy.