Wpis z mikrobloga

Operatorzy 112 zapowiedzieli ogólnopolski strajk w związku z planowaną ustawą i dziwnym trafem już dzisiaj w sekcji komentarzy artykułów na jednym z moich lokalnych portali informacyjnych zaczęły pojawiać się pierwsze z dupy opinie podważające sens istnienia numeru alarmowego xD Czyżby PiS szykował internetowe bojówki do walki z kolejnym wrogiem narodu? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zwróćcie uwagę, czy w Waszych lokalnych mediach nie dzieje się to samo.

#polityka #bekazpisu #112
HrabiaTruposz - Operatorzy 112 zapowiedzieli ogólnopolski strajk w związku z planowan...

źródło: comment_1664230157uC6efA9P02rOAYiC6qEahc.jpg

Pobierz
  • 10
@Jake_921:

Projekt z 31 sierpnia, który składa się z kilkudziesięciu stron, 15 rozdziałów i 175 artykułów właśnie trafił do opiniowania. Dokument, który pojawił się na stronie Rządowego Centrum Legislacji, jest obszerny, ale dla operatorów numeru alarmowego kluczowy jest jego niewielki fragment. Mowa o artykule 148.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji chce, by w sytuacjach o dużym obciążeniu numeru alarmowego, dyżur operatora 112 wydłużyć nawet do 16 godzin. Zakłada też wprowadzenie tzw.
opinie podważające sens istnienia numeru alarmowego


@HrabiaTruposz: cześć to nie opinie a suche fakty. Miałem sytuację zemdlal mi na rękach czlowiek, dostał padaczki jak już go położyłem na ziemi. Dzwonię pod 112 połączyło mnie z baba z innego miasta i się pyta o adres. Mówię nie wiem ale na przeciwko mnie jest filharmonia X (podałem nazwę miasta) a ona kolejne minuty tego człowieka traci aby się dowiedzieć ode mnie jaki jest
@Gozd: to skoro w takiej sytuacji numer alarmowy wg Ciebie jest niepotrzebny to jak planujesz rozwiązać kwestię wzywania pomocy? Donośnym krzykiem? Sygnałami dymnymi? Nawet dyspozytor pogotowia co ma 45 lat doświadczenia nie zawsze wie gdzie jest każda filharmonia.

Siedzi ci.a przed kompem i sobie sprawdzić nie może.


Nawet nie wiesz ile cprów ma zakaz korzystania z internetu podczas pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to skoro w takiej sytuacji numer alarmowy wg Ciebie jest niepotrzebny to jak planujesz rozwiązać kwestię wzywania pomocy


@WzAzgadula: potrafisz czytać ze zrozumieniem. Opisałem jedna sytuację na nie. Może ich być więcej jednak na końcu napisałem że na plus może być o wiele więcej.

Nawet dyspozytor pogotowia co ma 45 lat doświadczenia nie zawsze wie gdzie jest każda filharmonia.


@WzAzgadula: masz rację nawet on nie będzie wiedział gdzie jest jedyną