Wpis z mikrobloga

Myślę, że tutaj chodzi o pracę nad sobą... nauka, wygląd, znajomości, a nie z-----------e u Janusza przez 85% dnia za najniższą xd
Drobny szczegół i nagle cała wypowiedź jest jak najbardziej sensowna
  • Odpowiedz
@Felixu: Znam właściciela piekarni, piekarza i prawie wpasowuje się w mój wcześniejszy post. Faktem jest, że jego ojciec też jest piekarzem i zaczynał jednak od jakiegoś poziomu ale ojciec n-------ł chałki i sprzedawała matka w swoim małym sklepiku, a młody rozwinął biznes, zwiększył linie produktową, ogarnął sieć franczyzową i wszedł na wyższy poziom. Co do budowlańców, to w ogóle się nie zgodzę. Fachowcy teraz biorą bardzo dobre stawki, szczególnie w
  • Odpowiedz
@Szczupix37: przecież tak było zawsze. Właściciele Januszexów wyrabiali u pracowników kult z--------u i brania maksymalnej liczby nadgodzin. Oczywiscie najbardziej opłacało się to im, a nie pracownikom. Mata to taki typowy Janusz właściciel, tylko w środowisku prawników. Niczym się od nich nie różni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szczupix37: jako przegryw i człowiek bez ambicji uważam że on ma rację. W tym momencie w Polsce ciężko pracując i się ucząc, można naprawdę sporo osiągnąć
  • Odpowiedz
@Themamduzopieniedzy: tylko, ze Matczak jest partnerem w największej warszawskiej? Polskiej? kancelarii, zaś takie wywody to zwyczajne dbanie o własna dupę oraz branżę - bo ma to na celu manipulacje i pranie mózgów młodych osób podejmujących pracę, między innymi stażystów, aplikantów adwokackich, radcowskich etc., którzy chcąc nie chcąc przez rzeczywistość i standardy jakie panuje w branży prawniczej z----------ą na smieciówkach mających znamiona uop, pracują po 12h +, nie maja kasy z
  • Odpowiedz
@Adexi: Zgadzam się z Twoją opinią, tym bardziej podpisuję się obiema rękami pod stwierdzeniem że należy pracować mądrze i ciężko. Może być tak jak mówisz, jednak tutaj nie możemy być pewni zarówno Twojego jak i mojego przypuszczenia bo nie możemy ocenić intencji Matczaka po jednej wypowiedzi.
  • Odpowiedz