Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Hejko :)

Lecę z samego rańca do Was z nową gierką o bardzo długiej nazwie "Dungeon Solitaire: Labyrinth of Souls: Tarot Card Game". Ta gra akurat nie jest darmowa, ja mam papierową wersję (kupiłam na Amazonie za 5 dyszek).
W tej grze za pomocą kart tarota (mogą być też zwykłe karty do gry) odkrywamy tytułowe dungeony. Każda karta ma swoją funkcję, ale w zależności od kolejności dobrania, może się ona zmienić. Przechodzimy przez kolejne poziomy w głąb i to od nas zależy kiedy będziemy chcieli zawrócić. Ale nie można też przegiąć, bo gdy HP nam spadnie do zera lub wypali się pochodnia to po prostu przegrywamy. Grę można wygrać wychodząc cało z lochu i mając w łupach 4 karty króli. Oczywiście można wyjść z lochu bez tego kompletu, ale wtedy gra nie jest uznana jako wygrana. I wbrew pozorom to zgarnięcie tych 4 kart i wyjście żywym nie jest takie proste. Ja za pierwszym razem faktycznie uszłam cało, ale miałam tylko 2 karty króli, bo pozostałe mi się zablokowały w pułapce ( ͡° ʖ̯ ͡°) a przy kolejnym podjęciu przy 4 rundzie skończyła mi się pochodnia i ciemności mnie pożarły xD no peszek (,)
Generalnie gra ma 3 poziomy trudności, więc kontentu starczy na dużo rozgrywek :)

Wrzucam Wam link do strony autora, może się ktoś się skusi chociażby na wersję PDF ()

https://matthewlowes.com/games/

Miłego poniedziałku, trzymajcie się tam cieplutko ʕʔ

#pnp #printandplay #pnprozowej #gry #grybezpradu i trochę #hobby
Grayish_Starling - Hejko :)

Lecę z samego rańca do Was z nową gierką o bardzo długie...

źródło: comment_1664181675VENoypIei7sXhSGjoUzRbE.jpg

Pobierz