Wpis z mikrobloga

PADY OD XBOXA DO PC. Takiej małej porady potrzebuję odnośnie padów od xboxa podłączonych do PC. Aktualnie mam jeden, niestety nie jestem w stanie stwierdzić jaki to konkretnie model. Ma już ze 4 lata, na pewno w zestawie był i taki dongiel wpinany do USB + kabel. Aktualnie pad jest podłączony przez BT. Chciałbym dokupić drugiego pada ale czytałem że może wystapić problem przy podłaczaniu dwóch padów przez BT. Mignęło mi info że podłączenie dongla załatwia problem. Może ktoś używa dwóch padów od X na PC i mógłby potwierdzić, poradzić co z tym? Od razu zaznaczam że połączenie kablem odpada, kable by musiały mieć po kilka metrów długości a to bez sensu. Dzięki za odpowiedzi
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Evzen_Huml: Mam dwa pady do Xbox one i podłączając przez bluetooth do kompa, mogłem korzystać tylko z jednego. Dlatego korzystam z dongla.

Co ciekawe do Canal Plus boxa mogę połączyć dwa pady przez bluetooth i oba działają
wygląda na to że ten mój pad jest xbox one z donglem podłączanym bezpośrednio do USB. Więc kupię coś co się zwie pad Xbox Series, Xbox One i PC. Mam nadzieję że będzie hulać