Wpis z mikrobloga

Ogółem powiem wam, że repeta filmów z pierwszej Polonii (wielką nie z szacunku do tego przybytku) robi robotę.
Łysa pała i tak ukleił z gówna farmazon, że to wszystko było dla zwały. Na szczęście nie wszyscy na tym świecie są debilami, żeby to łykać i można sobie domniemywać to i owo.
Z tego filmu podoba mi się szczególnie fakt wspomnienia policji, która to się nie #!$%@? o sprzedaż tego urągającemu wszelkim zasadom gastro, żeby na koniec filmu naganiać Miszę do sprzątania szajsu przed godziną - uwaga, uwaga, policyjną xDDD Ja nawet nie jestem w stanie ogarnąć czy typ żartuje, ironizuje czy to bez kitu tam jest tak #!$%@?.
Łysy ty nie masz zwojów mózgowych tylko zgniły puerh od chińczyka za które #!$%@? liście ostro pewnie przepłaciłeś bo przecież chiński azjata żeni wyłącznie najlepsze białym małpom. Jak dużo zapłacone to pewnie lepiej smakuje, wygląda no i ta wartość. Wartość wolności w której byle pet dyma frajerów, a ci się jeszcze z tego cieszą.
Polecacie jakiś zegarek z Aliexpress?
#raportzpanstwasrodka
Pobierz
źródło: comment_1664147395xFnPnEvyW4dWt9V6ll99UX.jpg
  • 4
@denerwujesie: kto normalny robi takiego burgera (buła, rozwalone mięso, pomidor, cebula, ketchup, musztarda) i myśli, że warte jest to nagrywania i puszczania w świat? Ja chyba nigdy nie zrozumiem tej chęci pokazywania nieistotnych fragmentów z życia w internecie.
Robią burgera i się nim kontemplują, opisują i dyskutują na temat smaku i wykonanej roboty. Tutaj nie ma nawet o czym rozmawiać, a ci rozplywaja się nad tą chwilą. Zupełnie tego nie rozumiem,
@Miskagnoju: bylo w internecie( ale to dzialo sie w USA )dziewucha baki puszczala niby do butelki i sprzedawala.Najgorsze to....ze ludzie kupowali)))))To co sie dziwic widzom machaja,frejeea czy patera....Ludzie rozne maja upodobania)))Sam frejer powiedzial ze to co nagrywa to nie jego zycie wiec co to jest??Czyli ponoc jego dziecko to nie jego dziecko,zona to nie zona moze i on sam to nie on???)))