Wpis z mikrobloga

Jprdl, wykopki uważajacy się za elitę internetu to dzbany do kwadratu xD Jakiś gość (i takich przypadków pewnie było więcej) z 3 letnim kontem postuje sobie wpis z ruskim słowem i trolluje aż miło, a łykopki skacza jak małpy, że nakryły ruskiego agenta XD

Protesty w Dagestanie i co drugi pręży muskuly, że co to on by nie zrobił. G*wno byś zrobił jeden z drugim, bo by wam matkę do łagru zesłali i byście się posikali w majty. To nie Polska, gdzie masz pełną wolność manifestacji.

Ludzie, miejcie odrobinę rigczu, proszę xD Teksty tylu "czekam na tę atomówkę" nie są nic a nic zabawne, bo gdyby (1 proc szans), zaczęła się bitwa na guziki, to nikomu do śmiechu by nie było. Tym bardziej, że to inni mają takie bomby, a my nie.

Średnia wieku na tych tagach to z 16 lat. Wartościowych informacji tu jest z 20 proc, reszta to gimbospam

#ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi #bekazwykopkow #gimbaza #polakicebulaki ##!$%@?
  • 33
@Sok_Mandarynkowy: a co mamy siedzieć i paznokcie obgryzać xD rossiji na tym zależy, jak będzie wojna na atom to będzie myślisz że co wpływ pisanych komentarzy na wykopie odmieni bieg historii xD oczywiście też drażni mnie gimbusiarki humor ale to nie powód żeby zaraz z tego burze robić
@Sok_Mandarynkowy: w ogóle dzisiaj za napisanie że jest te 1-5% szansy na scenariusz atomowy zostałem zwyzywany od ruskich onuc xD ale jak zaproponowałem mały zakład że jak nie daj Bóg się tak stanie to wpłacą chociaż pieprzone 5k na ZSU to cisza xD poziom dyskusji tu jest żenujący, najgorsze że ciężko o alternatywę

a napinka co to oni by nie zrobili to jest jeszcze większa komedia xD co trzeci wypopek ma
@Sok_Mandarynkowy: z jednej strony rosjanie zapracowali sobie na to co mają latami przyzwalania na skrajnie przemocową politykę swojego kraju. Z drugiej strony bardzo wielu ludzi którzy padają ofiarami branki do carskiej armii dopiero wkroczyło w dorosłość, urodzili się już w kraju zepsutym i nie mieli najmniejszych możliwości tego naprawić. Pisanie że to cipy bo nie protestują samemu będąc z kraju gdzie za bicie się z policją na proteście dostaniesz najwyżej pałką