Wpis z mikrobloga

Jak typowa baba lubię sobie obejrzeć kryminał, posłuchać podcastów z tej kategorii, poczytać. Nigdy nie podchodziłam do tego bardzo emocjonalnie, a mimo to postać Dahmera mnie przytłacza od początku. Jest tak odpychająca, że nie pamiętam, kiedy ostatni raz z takim trudem oglądałam jakiś serial. Spodziewałam się tego bo podobne uczucia miałam przy Mój przyjaciel Dahmer. Od tamtej pory każdy noszący nawet zbliżony model okularów jest już w mojej głowie naznaczony jego piętnem. Jak na złość jeszcze jest teraz renesans mody na te okulary. Ma ktoś podobnie?
#serial #seriale #film #filmy #netflix
magnes125 - Jak typowa baba lubię sobie obejrzeć kryminał, posłuchać podcastów z tej ...

źródło: comment_1664137862eGyH0uwnLett485Pyvg7sT.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
a mimo to postać Dahmera mnie przytłacza od początku.


@magnes125: mnie ta historia podescytowała jednak liczylem na pokazanie dokladniej zabawy z ofiarami a nie #!$%@? jak czarni maja zle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
no i trzeba sporo skipowac bo przynudzaja
  • Odpowiedz
@Kalypsoo:

liczylem na pokazanie dokladniej zabawy z ofiarami

Przecież to nie serial gore. Zazwyczaj mam to gdzieś, ale teraz oddychałam z ulgą, że tego oszczędzili. Ja ewidentnie mam jakiś ogromny problem z tą postacią :D
  • Odpowiedz
Oho, rośnie kolejny psychopata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: juz mialem kiedys rozmowa z pania od przyrki ze sie rozjechana zaba bawilem jak mnie sasiad #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: To czy robił to przypadkowo czy wyrachowaniem nie ma najmniejszego znaczenia. To, że zaprasza kolegów na randkę, żeby zrobić sobie sekcje zwłok świni już jest niepokojące. Tam nie było nic co by od niego nie odpychało. Nie wzbudzał nawet współczucia i minimum zrozumienia. Nie mam dla niego taryfy ulgowej bo miał niepełnosprytną matkę na umyśle i ciężkie dzieciństwo.
  • Odpowiedz