Wpis z mikrobloga

Wołam każdego, kto zaplusował poprzedni mój post.

Wrzucam drugi materiał, który nagrałem dziś - wziąłem sobie do serca rady, zadbałem o wyższą rozdzielczość i wypoziomowałem troche w postprodukcji.

Swoją drogą trochę zaskoczyło mnie, że nawet tutaj otarłem się o temat wojny w ukrainie.

Spacer po Avenida Paulista w niedzielę przedwyborczą

#brazylia #podroze #pytanie #wakacje #gopro

@zwei, @Ejber_z_Fyrtla, @riot69, @roomcayz, @024_, @jarpaw, @wykop_lub_zakop, @min_borda, @fjord, @oMIRKON_delta, @TrenEnan, @eternalmarcos, @PanAmericana, @Shagal, @LetniDeszcz, @anulllla, @zteekone, @mannoroth, @rinq0k, @toodrunktofuck, @Pioneer95, @BornToDie69, @Fren, @S3B0L, @MienciuskiPajonk, @Afosin, @RidgeForrester, @borys_kafarov, jaksiepatrzy, @WskmDndcnSdvxvrEWsNNmmku_kx34_99W1a, @caru, @Kewin_Klotzek, @Artur0580, @sunkillmoon, @Rdzawo_brody98, @exdziewica, @przegro_pisarz, @Darth_Gohan, @zwyklytypek, @rudyba, @gorush, @Bedgosh, @losowelitery, @Ketonowy, @telif, @EnjoyTheKapsel, @karta_z_debetem, @Faremik7, @adasteBatory, @njay, @hlep, @Bozar86, @sha4ky, @Euphor, @AllStar
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plecak: Spodziewałem się większej egzotyki po takim miejscu, a tu mam mocne skojarzenie z południowymi Włochami, takie Bari wygląda dosyć podobnie.
@njay: to tez chcialem pokazac, ludzie mysla, ze brazylia to dzungla i malpy bujajace sie na drzewach w srodku miasta - i fakt sa miejsca gdzie mozna zobaczyc malpki nawet w miescie ale akurat sao paulo to 20 milionowa metropolia, w ktorej egzotyka nie jest tak bardzo oczywista. Mimo wszystko to bardzo ciekawe miejsce (czasem w sposob ktorego ciezko sie spodziewac) - kazda dzelnica rozni sie od pozostalych, jest dzielnica wloska,