Wpis z mikrobloga

Anime Cyberpunk: Edgerunners obejrzane, krótka lista wniosków:

➡️ gdyby to wyszło przed grą, myślę że odbiór mógłby być trochę inny (choć wrażenia zbyt wcześnie wypuszczonej gry by to nie załatało)

➡️ mam w tym momencie ochotę przejść grę jeszcze raz, fajnie że można zrobić build dość podobny jak miał David w serialu (Sandevistan)

➡️ było bardzo dobre (Studio Trigger, nic dziwnego) - ale byłoby lepsze gdyby miało przynajmniej 20 epizodów, od pewnego momentu fabuła gna na złamanie karku (i to nie jednego)

➡️ bardzo dużo odniesień i smaczków z gry

➡️ Adam Smasher ty wuju

➡️I Really Want to Stay at Your House - z Cyberpunka już nigdy nie będzie brzmiał tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#anime #cyberpunk2077 #gry #seriale #netflix #filmnawieczor
Atreyu - Anime Cyberpunk: Edgerunners obejrzane, krótka lista wniosków:

➡️ gdyby t...

źródło: comment_1664133637YxmnfSw4QumZsWWOqKf0MU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: mnie tam się gra podobała. Powiem więcej: można jej zarzucić to, czy tamto, ale nigdy nie wystąpiła u mnie sytuacja typu "meh, głupia gra, nie chce mi się w to grać", co lokuje ją w ścisłej czołówce w moim prywatnym rankingu.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Serial jest za krótki. Sporo fabuły upchnięto w małej ilości czasu. Przez co moim zdaniem za mało poznajemy postaci. Ja dopiero pod koniec serialu zacząłem czuć jakąś wieź z postaciami.

To w zasadzie jedyna wada chyba jak dla mnie .
  • Odpowiedz
@Atreyu serial bardzo fajny i po obejrzeniu wróciłem do gry. Pod koniec łezka się uroniła... mógłbym patrzeć na pracę Pana Adama Smaszera całe dnie, szkoda że było go tak mało
  • Odpowiedz
@Atreyu: Bartosz Sztybor w wywiadzie dla TVFilmy mówił że oddawali Triggerowi scenariusz ich zdaniem na 30/40 minut materiału, Trigger robił z tego odcinek 20 minutowy, możliwe że to sami Japończycy uznali że anime będzie rozwleczole i tak cięli fabułę na złamanie karku, bo nawet w tym wywiadzie było widać lekki zawód gdy Bartosz o tym wspomina
  • Odpowiedz
Mi trochę szkoda że zakończyli w taki sposób że nie będzie kontynuacji :/ Polubiłem parę postaci + ! wychodzi na to że ! Lucy w sumie wszystko straciła i została sama jak palec, w sumie to też smutne.
  • Odpowiedz