Wpis z mikrobloga

Dwa predatory siadły dzisiaj, nie za duże, ale leśne dziadki już takie walą w łeb ( ͡° ʖ̯ ͡°). Więc cieszy chociaż to, jak na tej wodzie złowiłem 70kę to święto lasu, sarny klękają. Historia o tym, że ktoś złapał "prawie" metrówkę kilka lat temu będzie będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie

U mnie dalej siedzą na płytkiej wodzie w krzakach i żrą ukleje i okonie. Chociaż już widać ruch, bo coraz więcej ryb przyklejonych jest do dna na 7-8m, ale te nie chcą współpracować. Woda 13 stopni, jak dojdzie do 10 to może się zacznie. W trollu nic, nawet dotknięcia.

#wedkarstwo
MateMizu - Dwa predatory siadły dzisiaj, nie za duże, ale leśne dziadki już takie wal...

źródło: comment_1664130112rspSnRuAMiJwx70yT8bpQe.jpg

Pobierz
  • 9
@WoodyAllin: Na tej wodzie na której łowię szczupaki mają przesrane. Jezioro linowo szczupakowe, więc maks 10m. Pełno zawirowań gdzie można się ukryć, fajna sprawa, bo można mieć kawałek prywatnego jeziorka i nikogo nie widać, ale dziwnym trafem powbijane są tam gałęzie (wiadomo dlaczego).

No i jeszcze naście lat temu komuś się we łbie poprzewracało i siatki to stały na każdym kroku. Podobno łowić nie szło, bo przez pół jeziora w poprzek
@MateMizu: Stawianie tych galezi to jest jawne #!$%@?, marzy mi sie zeby im te siaty powyławiac z wody kiedys. A jakie wojewodztwo? Ja tez lowie na linowo szczupakowym ale z nastawieniem na lina. Raz na jakis czas wezme tam spining, ale 68cm to moj maks z tej wody
@MateMizu: Dzwoniliśmy do straży jak siatkę znaleźliśmy raz, przyjechali w około 30-40 minut, zwodowali lodke, siatkę im pokazaliśmy, wyłowili, wypuścili ryby i pocięli siatkę, chłop na brzegu, który jej pilnował nie był zadowolony xD
@Kaczuszkaa: Żywiec jest mega skuteczny, ale jakoś źle mi się kojarzy no i kłóci mi się z przekonaniem C&R.

Właśnie kojarzy mi się z tymi dziadkami które po braniu odpalają papierosa, wypalają go i dopiero tną żeby hak miał już szczupak w dupie.