Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirki!
Przymierzam się do kupna konsoli #ps4, a trochę wypadłem z obiegu. Zatrzymałem się na xbox360, a teraz jest pretekst do naparzania w gierki bo mój młody już powoli dorasta i chciałbym z nim od czasu do czasu w coś pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co polecicie? Ps4 z jakiejś drugiej ręki, czy xboxone? Generalnie szukać nowej konsoli czy czegoś używanego w pakiecie z padami i grami?
#ps4 #xbox #gry
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki Mirasy! Już przynajmniej wiem od czego wyjść ( ͡º ͜ʖ͡º)
@konto_testowe12: moi znajomi nie grają, bo to sami 40-latkowie ( ͡º ͜ʖ͡º), a u młodego nie wiem - póki co chłopak nawet się tym nie interesuje, ale wiem że przyjdzie czas że zacznie
@cieply_sopel: Jaki masz telewizor? Jeśli jest to full hd, to polecam Xbox Series S. Stosunek ceny do jakości jest bardzo ok. Pamiętaj, że ta wersja nie ma wejścia na płyty, ale nic straconego. Game Pass możesz kombinować z allegro, ale możesz też kupić za 400~ zł od razu na 3 lata i masz spokój. Niby to trochę kasy, ale gier jest tam sporo, co chwile są dodawane nowe, do tego możesz
Pobierz muse - @cieply_sopel: Jaki masz telewizor? Jeśli jest to full hd, to polecam Xbox Ser...
źródło: comment_1664129002cBToAzN7Zd0F8Vgs0Tjjwd.jpg