Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru zaczęli się ludzie bać kamer co są zamocowane, bo w tym przypadku ponoć mają lepszy czas reakcji. Chociaż dyżurny mówi, że jak się da przejechać to kierowca na własną odpowiedzialność może ("jeździmy od godziny normalnie")
@mp3-10: A jak są jedni na całe województwo i akurat usuwają awarię pod Jelenią Górą? ʕʔ A wcale by mnie to nie zdziwiło - sokiści na całe województwo zazwyczaj mają dwa patrole...

Wiadomo, to co się dzieje z tymi przejazdami to jeden wielki żart, ale z drugiej strony wymagania ludzi, żeby takie sytuacje były ogarniane w mgnieniu oka to też lekkie odrealnienie ;) W Polsce żyjemy, wszędzie
wymagania ludzi, żeby takie sytuacje były ogarniane w mgnieniu oka to też lekkie odrealnienie ;


@xTortox: jedynym odrealnieniem to było zbudowanie tych przejazdów. Ludzie od dawna prosili o wiadukty, ale #!$%@?, bo "spokojnie, wszystko będzie działało" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mp3-10: gdyby tylko ktoś mógł to przewidzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wymagania ludzi, żeby takie sytuacje były ogarniane w mgnieniu oka to też lekkie odrealnienie ;


@xTortox: jedynym odrealnieniem to było zbudowanie tych przejazdów. Ludzie od dawna prosili o wiadukty, ale #!$%@?, bo "spokojnie, wszystko będzie działało" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mp3-10: gdyby tylko ktoś mógł to przewidzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ramone z tym się zgodzę, ale jednak służby powinny działać szybciej. Mogę rozumieć, że PKP nie ma tyle ekip, ale np. Policja/Straż miejska powinna się w miarę szybko pojawić I zacząć sterować ruchem
Jechałem koło 7:35 rowerem i na buforowej jeden szlaban się nie otworzył w stronę miasta, buspas był otwarty, światła migały wszędzie. Ludzie stali w stronę miasta, trąbili na tych z przodu żeby jechali. Nie dziwie się że ludzie stali skoro podnieśli mandaty za to do 4000zl.