Wpis z mikrobloga

@callofjuarez21: A w tym roku pln stracił prawie 20% do USD. Marże marżami, są podniesione. Ale złotówka to kiep i dopóki się to nie zmieni nie zobaczysz cen z przed wojny. I DALEJ MACIE TANIO, kraje na około mają drożej.
Pozdrawiam z UK gdzie benzyna to 1,6 a ropa aktualnie 1.8.
@gonzo91: Boże jak ja nie cierpię jak ktoś przelicza ceny za granicą na złotówki i mówi, że w Polsce jest NAJTANIEJ XD chłopie zarabiasz tam w tej UK w funtach czy w PLN? Porównaj sobie ile za średnie zarobki kupisz litrów diesla w Polsce a w UK a nie siejesz propagandę xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@callofjuarez21: jaką propagandę? Przed wojną płaciłem za ropę max 1.5.
Funt stracił do dolara tyle co złotówka. Wiec całkiem się to pokrywa.
Będziesz miał dolara w okolicach 4 zł, a nie 5 to zobaczysz niższe ceny.
Ale jakby pewnie była i po 5 zł za litr, to dalej byłby płacz czemu nie po 4.
Nie każe Ci się cieszyć z aktualnej ceny paliwa, bo nie ma z czego. Ale weź pod
@gonzo91: możesz się gościu odnieść do tego co napisałem, że przeliczanie za granicą ceny paliwa na PLN i mówienie, że" w Polsce MACIE NAJTANIEJ " jest głupotą bo nie uwzględniasz ile w UK litrów kupisz za średnie zarobki a ile w Polsce za PLN. Bo to co napisałeś to jakiś wysryw nie na temat xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@callofjuarez21: Odniosłem się do ogólnego tematu, który rzucił op. Czyli dlaczego ceny paliw na stacjach nie idą w dół jeszcze bardziej.
Temat ile ja kupię za średnią wypłatę paliwa a ile to ty co innego. Podwyżki związane z upadkiem walut dotyczą wszystkich, niezależnie w jakiej europejskiej walucie zarabia.