Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tą dzisiejsza modą XD Jakieś 7-8 lat temu był szczyt kobiecości jeśli chodzi o ubrania. Modne były sukienki, rajstopy, obcisłe rurki/legginsy podkreślające ciało, botki/kozaki. Do tego jakaś koszula lub golf przylegający do ciała. Albo nawet zwykła koszulka i rozpinany sweterek jak na zdjęciu. To po prostu wyglądało kobieco. Widać było że taka kobieta przywiązuje wagę do swojego wyglądu. A dzisiaj? Worek na ziemniaki to mało powiedziane. To wygląda jeszcze gorzej. Szerokie spodnie które wyglądają jak z kontenera z MOPRu, trzy razy za duże bluzy albo buty które przypominają obuwie Neila Armstronga gdy stawiał pierwsze kroki na księżycu. Zaraz ktoś napisze komentarz: CO CI DO TEGO JAK KTOŚ SIĘ UBIERA!!!11one. No właśnie to mi do tego, że ludzie przez setki lat do tego dążyli by wyglądać elegancko, by mieć bardziej dopasowane do swojej budowy ciała ubrania a nie ubierać kawałek szmaty który zwisa i wygląda jakby był używany przez 20 lat. Przecież te dzisiejsze ubrania wyglądają jak na zdjęciach jakiejś biednej rodziny z początku XX wieku XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #moda #modadamska #modameska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #niewiemjaktootagowac
Miguelos - Nie mogę z tą dzisiejsza modą XD Jakieś 7-8 lat temu był szczyt kobiecości...

źródło: comment_166404012635ROdQSPhhATxohuYPQkHz.jpg

Pobierz
  • 180
@Miguelos: niesamowicie gardzą jak tak ubrana kobieta przyjdzie na randkę a już dwukrotnie mi się to zdarzyło

dziewczyny które chodzą tak do szkoły - spoko, nawet lepiej że w tym wieku nie próbują się seksualizować na siłę, choć wiadomo że to tylko moda więc ubierają się z zerową samoświadomością, natomiast przychodzenie w takich lumpach na spotkanie to zupełne nieposzanowanie drugiej osoby, wstyd mi koło takiej iść, druga taka randka skończyła się
Koszule są niewygodne.


@moll: Jak nie pasują, to na pewno, to be fair. Ale jasne - niechaj każdy nosi co uważa i co mu wygodnie.

Nie zmienia to faktu, że ta nowa moda obiektywnie wygląda po prostu gorzej, bo zamiast nosić pasujące ciuchy, nosi się za duże. Nie bez powodu dawniej ludzie dobierali sobie rzeczy do swojego rozmiaru.

Nie żeby wszystko co było, było lepsze. Ludzie nie potrafia nie przegiąć w
@Miguelos: Moim zdaniem na przykład ubiór to tak naprawdę kwestia bardzo indywidualna każdego człowieka i tak naprawdę absolutnie nic nikomu do tego jak ktoś się ubiera o ile dana osoba swoim strojem nie łamie pewnych norm społecznych pokroju chodzenie ze swastyką na ramieniu. Poza tym moim zdaniem tak trochę głupoty piszesz bo nie dalej jak miesiąc temu kiedy było ciepło ogrom #rozowepaski praktycznie półnago chodził. @Falcon: Ale zdajesz sobie z
@stray_dog: tak, postarała się, ale na razie rezygnuję z biżuterii na palcach w ogóle, bo palce zaczynają czasami puchnąć, a dalej będzie tylko gorzej. Po porodzie się nacieszę :D

@Falcon: oversize wszedł na poziom fanatyzmu? Być może. Powiedzmy, że mnie taka moda jakoś super nie cieszy, ale z drugiej strony - przynajmniej jest wygodnie xD

W dodatku najwięcej do powiedzenia o bliźnich i wymagań wobec ich stroju mają osoby, które